Bosch Úhlová bruska GWS 12-125 S, antivibrační rukojeť
Kód: 06013A6020
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť Vibration Control 2602025123, Ochranný kryt 1605510365, Kolíkový klíč 1607950052, Upínací příruba 2605703014, Upínací matice 1603345043, Kotouč NENÍ součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Kompaktní rozměry a vysoký výkon – efektivita do posledního detailu
- Nejštíhlejší a nejlehčí nářadí ve třídě elektrického nářadí
- Vibrace nářadí snížené o 20 % ve srovnání s předchozím modelem zaručují menší únavu a snadné ovládání
- Vyšší produktivita, méně prostojů
- Výstupní výkon vyšší o 20 % ve srovnání s předchozím modelem
- Vynikající výkon zejména při přetěžování
- Delší životnost nářadí zaručuje konstrukce odolné kovové příruby a lepší chlazení motoru
- Funkce KickBack Control, ochrana proti opětovnému spuštění, ochrana proti přetížení a plynulý start zaručují bezpečnost uživatele
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Výjimečně malý obvod rukojeti poskytuje nejlepší ergonomii ve své třídě
- Pohodlná práce díky nízkým vibracím po přidání gumového úchytu/pěnové výplně na rukojetích
- Snižuje riziko náhlé reakce nářadí při zaseknutí díky automatickému vypnutí nářadí
- Nejlepší výsledky práce s přednastavenými otáčkami: Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Ochrana proti opětovnému spuštění
- Pozvolný rozběh
- Konstantní elektronika
- Vypnutí při zpětném rázu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 12-125 S Professional: Podrobnější informace
Najít úhlovou brusku pro snadné a komfortní každodenní používání může být náročné. Proto jsme vyvinuli rodinu produktů GWS 12. GWS 12-125 S Professional s antivibrační boční rukojetí je kompaktní, komfortní, výkonné a současně ergonomické nářadí s regulací otáček. Při používání tohoto nářadí oceníte vyšší komfort a menší námahu díky ergonomické konstrukci, zmenšené rukojeti a antivibrační boční rukojeti. Odolný motor dobře zvládá přetěžování, takže při každodenní práci s kovem můžete postupovat rychleji. S ohledem na snadnou manipulaci je toto nářadí Bosch vybaveno bezztrátovým ochranným krytem a aretovatelným spínačem. Rovněž je vybaveno ochranou proti opětovnému spuštění a součástí balení je i plastový nasouvací ochranný kryt při řezání. Bosch GWS 12-125 S Professional s antivibrační boční rukojetí je nářadím pro každodenní broušení a řezání kovu, dlaždic a zdiva. Toto nářadí je kompatibilní s odsávacími kryty GDE 125 EA-T Professional a GDE 115/125 FC-T Professional.
Objednávací číslo Bosch
06013A6020
0 601 3A6 020
0.601.3A6.020
EAN
4059952631639
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952631639 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ano |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 1.200 W |
| Voľnobežné otáčky: | 2.800 - 11.000 min-1 |
| Výkon: | 630 W |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Max. dĺžka závitu brúsneho vretena: | 22 mm |
| ? Hmotnosť: | 2,0 - 2,2 kg |
| Dĺžka: | 360 mm |
| Šírka: | 120 mm |
| Výška: | 140 mm |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
