Bosch Úhlová bruska GWS 17-125 PS Professional
Kód: 06017D1300
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť Vibration Control 2608900000, Kolíkový klíč 1607950043, Ochranný kryt 1605510365, Nasaditelný ochranný kryt pro řezání, kovový 2608000756, Upínací příruba 1605703099, Upínací matice 1603340040, Kotouč NENÍ součástí dodávky, Balení karton
Výhody pro uživatele nářadí
- Nový spínač PROtection zaručuje maximální komfort a okamžité vypnutí při uvolnění spínače
- Nastavení rychlosti pro individuální úpravu otáček
- Funkce KickBack Control, ochrana proti opětovnému spuštění, boční rukojeť Vibration Control a nasávací otvory vzduchu na zadní straně nářadí
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Průměr kotouče 125 mm
- Výjimečně malý obvod rukojeti poskytuje nejlepší ergonomii ve své třídě
- Vynikající ochrana uživatele, ochranný vypínač po jeho uvolnění okamžitě vypne stroj
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 17-125 PS Professional: Podrobnější informace
GWS 17-125 PS Professional s nastavením rychlosti poskytuje maximální komfort při práci díky ergonomické štíhlé rukojeti. Spínač PROtection okamžitě vypne úhlovou brusku ihned po uvolnění spínače. Vysoký výkon, odolnost a vylepšená ochrana před prachem díky umístění nasávacích otvorů vzduchu na zadní straně nářadí zaručují maximální produktivitu nářadí. Další ochranu uživatele poskytují funkce jako KickBack Control, ochrana proti opětovnému spuštění a boční rukojeť Vibration Control.
Tato malá úhlová bruska Bosch GWS 17-125 PS Professional je nejlepší pro broušení kovu nebo svarů a pro řezání kovu, betonu, cihel a dlaždic. Je kompatibilní se systémy na odsávání prachu Bosch GDE 125 EA-T Professional a GDE 115 / 125 FC-T Professional. Další funkce: nastavení rychlosti, konstantní rychlost, plynulé spuštění a ochrana před přetížením.
Objednací číslo Bosch
06017D1300
0 601 7D1 300
0.601.7D1.300
EAN
4059952576664
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952576664 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ano |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 1.700 W |
| Výkon: | 1010 W |
| Voľnobežné otáčky: | 2.800 – 11.500 min-1 |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Vŕtanie, Ø: | 22,23 mm |
| Napätie, elektrické: | 230 V |
| Hmotnosť: | 2,2 kg |
| Spínač: | Bezpečnostný spínač PROtection |
| X-LOCK: | Nie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
