Bosch Úhlová bruska GWS 7-115 E
Kód: 0601388203
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Upínací příruba 2605703014, Upínací matice 1603340040, Ochranný kryt 1619P06547, Přídavná rukojeť 1602025024, Kolíkový klíč 1607950060, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Nejmenší obvod úchopu (176 mm) ve srovnání s jinými úhlovými bruskami v této výkonové třídě – pro obzvlášť příjemnou práci
- Vysoce výkonný 720 W motor při hmotnosti pouhých 1,9 kg pro práci při trvalém nasazení
- Plochá hlava převodovky pro komfortní práci i na úzkých místech
- Nejlepší výsledky práce s přednastavenými otáčkami Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Zabraňuje samovolnému restartu nářadí po výpadku elektrického napájení. Pouze díky nové, vědomé aktivaci bude toto nářadí připraveno k používání
- Přímé chlazení Vysoká kapacita chrání před přetížením a zaručuje dlouhou životnost
- Vynikající ochrana uživatele díky ochrannému krytu zajištěnému proti otočení – bezpečný i při prasknutí kotouče
- Ochrana proti opětovnému spuštění
- Systém Click & Clean – 3 velké výhody:
- Jasný pohled na pracovní plochu: Můžeš pracovat přesněji a rychleji
- Zdraví škodlivý prach se odsává okamžitě: Chrání tvé zdraví
- Méně prachu: Delší životnost nářadí a příslušenství
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 7-115 E Professional: Podrobnější informace
Elektrická malá úhlová bruska Bosch GWS 7-115 E Professional má nejmenší obvod rukojeti ve třídě 720 wattů. S malým obvodem rukojeti 176 mm nabízí optimalizovanou ergonomii pro práci bez únavy. Tato malá úhlová bruska má také plochou převodovou hlavu, která zajišťuje dobrý postup práce i ve stísněných prostorech. Kompaktní 720 W motor úhlové brusky navíc nabízí nejlepší poměr mezi výkonem a záběrem a umožňuje nepřetržitou práci. Toto elektrické nářadí bylo navrženo pro řezání kovu, dlaždic a zdiva. GWS 7-115 E Professional má také přímé chlazení motoru, ochranný kryt, ochranu proti opětovnému spuštění a regulaci otáček.
Objednávací číslo Bosch
0601388203
0 601 388 203
0.601.388.203
EAN
3165140823739
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140823739 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Předvolba otáček: | ano |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 720 W |
| Voľnobežné otáčky: | 2.800 – 11.000 min-1 |
| Výkon: | 300 W |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Max. dĺžka závitu brúsneho vretena: | 22 mm |
| Hmotnosť: | 1,9 kg |
| Dĺžka: | 318 mm |
| Výška: | 103 mm |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
