Bosch Bruska na beton GBR 15 CA
Kód: 0601776000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
3x věnec náhradních kartáčů 2608620691, Klíč na upínání pomocí dvou čelních otvorů - zahnutý (kolíkový klíč) 3607950017, Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonný 1 500 W motor pro rychlý postup prací i při zátěži
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Nejlepší výsledky práce s konstantními otáčkami díky elektronické regulaci otáček – i při zátěži
- Nízká hmotnost pouze 2,6 kg a ergonomická úchopová plocha pro komfortní práci
- Speciální systém utěsnění chrání převodovku a motor před abrazivním betonovým prachem a zajišťuje tak dlouhou životnost
- Dobrá ovladatelnost díky štíhlému krytu s povrchem Softgrip
- Velký knoflík aretace vřetena pro snadnou a rychlou výměnu diamantového hrncového kotouče
- Pozvolný rozběh
- Ochrana proti opětovnému rozběhnutí
- Omezení rozběhového proudu
- Konstantní elektronika
- Ochrana proti přetížení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBR 15 CA Professional: Podrobnější informace
Elektrická GBR 15 CA Professional je výkonná bruska na beton s robustní kovovou ochranou. Výkonný 1 500 W motor zajišťuje vysoký postup práce i při zátěži. Má ergonomicky navržený povrch rukojeti a nízkou hmotnost nářadí pro pohodlnou manipulaci. Tato bruska na beton má také řešení ochrany proti prachu sestávající ze speciálně optimalizovaného těsnění a ochrany proti prachu z kovu. Toto elektrické nářadí Bosch je určeno k broušení betonu. Je kompatibilní se systémem odsávání prachu Bosch Click & Clean. GBR 15 CA Professional pracuje při 9 000 otáčkách za minutu a má funkce jako konstantní rychlost, ochrana proti opětovnému spuštění a měkký start.
Objednací číslo Bosch
0601776000
0 601 776 000
0.601.776.000
EAN
3165140743372
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brúsky na betón |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140743372 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Menovitý príkon: | 1.500 W |
| Výkon: | 820 W |
| Menovité otáčky: | 9.300 min-1 |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Hlavná rukoväť: | Oblúk (otočný) |
| Hmotnosť: | 2,6 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
