Bosch Akumulátorová brúska na beton GBR 18V-15 S Professional, L-Boxx, solo
Kód: 0601776201
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Baterie a nabíječka nejsou součástí dodávky, 1× náhradní dvojdílné uhlíky 1600A03HN1, Kolíkový klíč pro úhlové brusky 3607950016, Diamantový brusný kotouč, 125 mm 2608601762, Balení L-BOXX 238 1600A012G2
Uživatelské výhody nářadí
- Vynikající míra úběru díky výkonnému bezkartáčovému motoru
- Snadný přístup k obráběcí ploše díky otočné přídavné rukojeti
- Přesné zarovnávací broušení bez námahy s pohyblivým ochranným prvkem
- Profesionální výsledky u více materiálů díky nastavení rychlosti přes uživatelské rozhraní HMI
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBR 18V-15 S Professional: Podrobnější informace
Brúska na beton Bosch GBR 18V-15 S Professional poskytuje výkonnou akumulátorovou funkčnost bez kompromisů. Technologie bezkartáčového motoru zajišťuje vynikající míru úběru. Nářadí usnadňuje přístup do stísněných prostor díky otočné přídavné rukojeti. Zarovnávací broušení blízko okrajů je navíc s pohyblivým ochranným prvkem velmi jednoduché. Brúska na beton Bosch poskytuje profesionální výsledky na různých materiálech díky nastavení rychlosti přes uživatelské rozhraní HMI. Nářadí je vyrobeno tak, aby se zvýšila míra ochrany uživatele pomocí funkcí, jako je KickBack Control, Brake System a Drop Control.
Brúska na beton Bosch GBR 18V-15 S Professional je ideální pro suché broušení, odjehlování a vyhlazování materiálů, jako je beton, kámen, potěr a mramor. Toto nářadí Bosch je vhodné i pro odstraňování zbytků lepidla a ochranného nátěru na podkladech na minerální bázi. Je kompatibilní se 125 mm diamantovými miskovými kotouči a běžnými vysavači/odsávači prachu a umožní bezproblémové odsávání prachu díky rozhraní Click&Clean. Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. Bosch GBR 18V-15 S Professional disponuje výkonnou technologií bezkartáčového motoru a funkcemi, jako jsou ochrana proti opětovnému spuštění a plynulé spuštění.
Objednávací číslo Bosch
0601776201
0 601 776 201
0.601.776.201
EAN
4053423300598
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílna |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423300598 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Předvolba otáček: | ano |
| Upínání: | závit M 14 |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 2.600 – 8.500 min-1 |
| Voľnobežná rýchlosť, nominálna max.: | 8 500 ot/min |
| Vŕtanie, Ø: | 22,23 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,6 kg |
| Priemer diamantového miskovitého kotúča: | 125 mm |
| Vypnutie pri spätnom ráze: | áno |
| Vypnutie pri náraze: | áno |
| Ochrana pred opätovným spustením: | áno |
| Pozvoľný rozbeh: | áno |
| Ochrana proti preťaženiu: | áno |
| Dobehová brzda: | áno |
| Brúsenie blízko pri okraji: | áno |
| Predvoľba otáčok: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
