Bosch Akumulátorová přímá bruska GGS 18V-10 SLC, L-Boxx, solo
Kód: 06012B4000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, 2x Klíč 19 mm, Upínací kleština se zajišťovací maticí 6 mm 2608570137, Balení L-BOXX 136 1600A012G0
Použivatelské výhody nářadí
- Vyšší úroveň výkonu – ekvivalent 1 000 W: vysokovýkonný bezkartáčový motor poskytuje vyšší výkon než běžné elektrické přímé brusky
- Nastavení rychlosti: Díky uživatelskému nářadí a konektivitě Bluetooth
- Plná ochrana uživatele: KickBack Control a Drop Control, brzda, ochrana proti opětovnému spuštění Restart Protection a plynulé spuštění
- Efektivní práce s důslednou ochranou uživatele Efektivní práce a vysoká ochrana uživatele; funguje i při výpadku elektřiny a zaručuje, že nářadí se zastaví mnohem rychleji než bez brzdového systému.
- Zvýšená ochrana uživatele díky funkci Impact Control se náradí při nečekaném pádu vypne
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GGS 18V-10 SLC Professional: Podrobnější informace
Nová úroveň výkonu: GGS 18V-10 SLC Professional je první akumulátorová přímá bruska Bosch, která nabízí maximální mobilitu, vysoký točivý moment a vynikající výkon. Vysokovýkonný bezkartáčový motor, optimalizovaný pro technologii akumulátoru ProCORE18V, poskytuje výstupní výkon odpovídající elektrické brusce třídy 1 000 W a točivý moment, který je ideální pro práci na površích s těžkými kartáči. Snadná manipulace díky intuitivnímu rozhraní Uživatelské rozhraní pro komfortní volbu různých nastavení rychlosti a konektivita Bluetooth® pro přehledné zobrazení informací o stavu přímé brusky na chytrém telefonu. Vyšší ochrana uživatele a optimální ovládání nářadí podporované funkcemi PROtection, jako např. KickBack Control a Drop Control, jakož i brzdový systém a ochrana proti opětovnému spuštění Restart Protection.
Přímá bruska Bosch GGS 18V-10 SLC Professional je vynikající volbou pro jemné broušení kovu, jakož i leštění kovových povrchů.
Objednací číslo Bosch
06012B4000
0 601 2B4 000
0.601.2B4.000
EAN
4059952514710
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priame brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952514710 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Menovité otáčky: | 10 500 ot/min |
| Max. priemer upínacej klieštiny: | 8 mm |
| Plocha na kľúč na - Upínacia matica: | 19 mm |
| Plocha na kľúč na - Brúsne vreteno: | 19 mm |
| Priemer stopky vretena: | 43 mm |
| Max. priemer brúsneho nástroja: | 50 mm |
| Max. priemer leštiaceho ná- stroja: | 80 mm |
| Vypnutie pri spätnom ráze: | áno |
| Ochrana pred opätovným spustením: | áno |
| Hmotnosť: | 1,6 kg |
| Odporúčaná teplota prostredia pri nabíjaní: | 0 ... +35 °C |
| Povolená teplota okolia pri pre- vádzkeC) a pri skladovaní: | –20 ... +50 °C |
| Bluetooth: | Bluetooth® 4.1 (Low Energy) |
| Interval signálu: | 8 s |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
