Bosch Úhlová bruska GWS 24-180 JZ
Kód: 06018C2300
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Upínací příruba přímo na vřetenu, Upínací matice, Ochranný kryt, Antivibrační přídavná rukojeť, Kolíkový klíč, Kotouč NENÍ součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vytvořeno pro náročnou práci; vytvořeno pro dlouhou životnost
- CYCLON TECH – první technologie na světě, která z chladicího vzduchu odstraňuje až 90 % prachu a až trojnásobně zvyšuje životnost motoru (v porovnání s předchozím modelem a při interním testování)
- Při pravidelném čištění nádoby na prach v extrémně prašném prostředí a na základě interních testů
- Nový patentovaný motor má až dvojnásobně vyšší úroveň povoleného zatížení a zvyšuje rychlost úběru materiálu
- Velmi přesný mechanický systém spolu s přídavnou rukojetí Vibration Control snižuje vibrace obsluhy o 13 %
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- Ochrana proti opakovanému spuštění: Zabraňuje samovolnému spuštění nářadí po přerušení napájení
- Funkce plynulého spuštění – při startu se dočasně sníží zatížení a krouticí moment motoru
- Ochrana proti opětovnému spuštění
- Omezení rozběhového proudu
- Ochrana proti přetížení
- Nabízí špičkový výkon v kovu a v odvětví stavebnictví díky až dvojnásobně rychlejšímu úběru materiálu, takže umožňuje rychlejší práci (v porovnání s předchozím modelem a při interním testování)
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 24-180 JZ Professional: Podrobnější informace
Novinka: Úhlová bruska Bosch GWS 24 JZ uvolňuje plný potenciál výkonu třídy 2 400 W, který umožňuje rychlejší práci; systém ochrany před prachem CYCLON TECH zvyšuje životnost motoru! Nový motor poskytuje až dvojnásobně vyšší rychlost úběru materiálu, která znamená rychlejší dokončení práce. CYCLON TECH je prvním systémem ochrany před prachem na světě, který z chladicího vzduchu odstraňuje až 90 % prachu, a tím až trojnásobně prodlužuje životnost motoru v prašném prostředí. Pomocná rukojeť Vibration Control ještě více zvyšuje komfort obsluhy. Ochrana proti opětovnému spuštění a plynulé spuštění zvyšují bezpečnost uživatelů, ochrana proti přetížení vypne nářadí při dlouhodobém přetěžujícím používání. GWS 24 nabízí špičkový výkon při práci s kovem a v odvětví stavebnictví díky až dvojnásobně rychlejšímu úběru materiálu, takže umožňuje rychlejší práci!
Objednávací číslo Bosch
06018C2300
0 601 8C2 300
0.601.8C2.300
EAN
4059952555942
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952555942 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 180 mm |
| Předvolba otáček: | ne |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 2.400 W |
| Voľnobežné otáčky: | 8.500 min-1 |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Max. dĺžka závitu brúsneho vretena: | 25 mm |
| Hmotnosť: | 5,7 kg |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
| Položka byla vyprodána… | |
Obrábanie kovov s Bosch Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
