Bosch Akumulátorová ruční okružní pila GKS 18V-68, karton, solo
Kód: 06016C9000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Paralelní doraz 1619X01612, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Maximální řezný výkon akumulátorového nářadí, díky nové technologii BITURBO Brushless plně odpovídá výkonu elektrického nářadí třídy 1 800 W
- Vynikající ergonomie – nový koncept přídavné rukojeti zaručuje výborné ovládání při řezání ve všech polohách
- Nejlepší kapacita řezu ve své třídě díky hloubce řezu až 70 mm při řezech 90°
- Bezkartáčová technologie BITURBO: Pro vynikající výkon bez kabelu v kombinaci s ProCORE18V
- Inteligentní brzda: Bezpečné brzdění a minimalizované zpětné rázy
- 69 mm hloubka řezu: Řezy třemi 22 mm deskami OSB najednou a ještě více
- 18V Flexible Power System: Efektivní se všemi 18V akumulátory Bosch Professional pro lehké a střední aplikace - s akumulátory Bosch ProCORE18V optimalizovaná pro náročné aplikace
- Odsávání prachu
- Náklon stolu do 50°
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- Snižuje riziko náhlé reakce nářadí při zaseknutí díky automatickému vypnutí nářadí
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezkartáčovému motoru
- Přesné frézování díky jemné stupnici nastavení hloubky s vysokou přesností
- Dlouhá životnost motoru díky vypínání motoru při přetížení, přehřátí nebo zablokování
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GKS 18V-68 Professional: Podrobnější informace
Flexibilita akumulátoru a výkon elektrického nářadí umožňují vynikající práci.
Špičkový výkon – pila GKS 18V-68 Professional nabízí vyšší rychlosti řezání než elektrické pily a výjimečnou výdrž. Toto výkonné nářadí třídy 18 V s bezkartáčovou technologií BITURBO Brushless poskytuje mimořádně vysoký výkon odpovídající elektrickým pilám s příkonem 1 800 W a naprostou akumulátorovou svobodu při manipulaci.
Objednací číslo Bosch
06016C9000
0 601 6C9 000
0.601.6C9.000
EAN
4053423320763
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423320763 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Kompatibilita s vodící kolejničkou: | ne |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 69 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 2.500 - 5.000 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 4,7 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 2,0 mm |
| Min. hrúbka tela listu: | 1,0 mm |
| Rozmery základnej dosky: | 206 x 346 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (90°): | 69 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (45°): | 49 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (50°): | 44 mm |
| Max. priemer kotúča: | 190 mm |
| Min. priemer kotúča: | 184 mm |
| Aretácia vretena: | áno |
| Bezuhlíkový motor: | áno |
| Nastavenie hĺbky: | áno |
| Systém brzdy: | áno |
BITURBO Brushless: Akumulátorová okružná píla GKS 18V-68 GC
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
