Bosch Akumulátorová okružní pila UniversalCirc 18V-53, solo
Kód: 06033B1400
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Pilový kotouč do okružní pily Optiline Wood 2608641171, Odsávací adaptér 1609203X86, Paralelní doraz 2608005018, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Zvládne většinu práce se dřevem v kategorii DIY díky kapacitě řezu 53 mm
- Prémiový pilový kotouč Optiline 160 mm s karbidovými zuby pro přesné řezání
- Kompatibilní systém vodicích lišt Bosch Home & Garden pro přesné rovné a šikmé řezy
- Pozoruhodná kapacita řezu 33 m na jedno nabití akumulátoru 2,5 Ah (dřevotříska 19 mm )
- Ideální pro výstavbu teras nebo výrobu polic z dřevotřísky
- Připojení k vysavači pro odstranění více než 90 % prachu
- Kompatibilní s akumulátorem Bosch 18V POWER FOR ALL
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Přesná, výkonná pila Bosch UniversalCirc 18V-53 s velkou kapacitou pro terasy, pracovní desky a rozmanité práce se dřevem
Bosch UniversalCirc 18V-53 je akumulátorová okružní pila nejlepší ve své třídě pro širokou škálu práce se dřevem v kategorii DIY. Nabízí kapacitu řezu 53 mm pro přesné řezání dřeva, dřevotřískových desek a jiných materiálů na bázi dřeva. Vysoce kvalitní pilový kotouč 160 mm s 24 karbidovými zuby a robustní hliníkový horní kryt zaručují přesné a výkonné řezání. Kutily překvapí velká kapacita řezu 33 m v dřevotřískové desce tloušťky 19 mm na jedno nabití akumulátoru (2,5 Ah). Toto nářadí je kompatibilní se systémem vodicích lišt Bosch Home & Garden, zaručuje optimální přesnost, a to zejména při dlouhých řezech. Nářadí umožňuje připojení vysavače, odsávání více než 90 % prachu a čisté pracoviště. Toto nářadí patří do systému 18V POWER FOR ALL. Jeden akumulátor pro všechno nářadí 18V POWER FOR ALL.
Objednací číslo Bosch
06033B1400
0 603 3B1 400
0.603.3B1.400
EAN
4053423234572
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423234572 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Menovitý priemer pílového kotúča: | 160 mm |
| Priemer otvoru pílového kotúča: | 20 mm |
| Voľnobežné otáčky: | 4.300 ot/min |
| Ochranný kryt: | Hliník |
| Rozsah hĺbky rezu pri 90°: | 0 – 53 mm |
| Rozsah hĺbky rezu pri 45°: | 0 – 36 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,9 kg |
| Dĺžka: | 315 mm |
| Šírka: | 181 mm |
| Výška: | 266 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
