Bosch Ruční okružní pila PKS 40
Kód: 06033C5000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Paralelní doraz 2608005018, Pilový kotouč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- CutControl pro snadné sledování vyznačené linie řezu
- Nízká hmotnost a ergonomický tvar pro komfortní obsluhu
- Aretační tlačítko vřetena pro rychlou výměnu pilového kotouče
- Bezpečnostní spínač s aretací proti zapnutí, kterou lze ovládat z obou stran - zabraňuje neúmyslnému zapnutí nářadí
- Přípojka na odsávání prachu - pro bezprašnou práci
- Vybaveno vysoce kvalitním pilovým kotoučem Speedline Wood - nejrychlejším kotoučem na trhu
- Aretační tlačítko vřetena
- Bosch CutControl
- Nastavení hloubky řezu
- Odsávání prachu
- Softgrip
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Bosch PKS: Přesnost se snoubí s komfortem – přesné přímé řezy s lehkostí
Jednoduše přesná – kompaktní design okružní pily Bosch PKS 40 a nízká hmotnost, pouhých 2,6 kg, umožňují její snadné používání. CutControl poskytuje orientaci, umožňuje přesné řezání podél nakreslených čar. Je navržena pro přímé řezy v dřevěných materiálech. Aretační tlačítko vřetena pily umožňuje výměnu pilového kotouče. Nastavte hloubku a úhel řezu, aby vyhovovaly potřebám každého řezu, s integrovanými rychloupínacími páčkami.
Objednací číslo Bosch
06033C5000
0 603 3C5 000
0.603.3C5.000
EAN
3165140805506
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140805506 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 850 W |
| Výkon: | 530 W |
| Menovitý priemer pílového kotúča: | 130 mm |
| Priemer upínacieho otvoru pílového kotúča: | 16 mm |
| Voľnobežné otáčky: | 5.300 min-1 |
| Základná doska: | 135 x 260 mm |
| Ochranný kryt: | Plasty |
| Hmotnosť: | 2,6 kg |
| Rozsah hĺbky rezu pri 90°: | 0 – 40 mm |
| Rozsah hĺbky rezu pri 45°: | 0 – 26 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
