Bosch Ruční okružní pila GKS 190
Kód: 0601623000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Paralelní doraz 1608190007, Odsávací adaptér 1619P06204, Inbusový klíč (velikost 5) 1907950006, Pilový kotouč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- S příkonem 1 400 W dosahuje nejvyšší výkon motoru ve své třídě pro rychlý postup řezání měkkého a tvrdého dřeva
- Největší hloubka řezu (70 mm) a úkos (56°) ve své třídě pro flexibilitu v každé pracovní situaci
- Nářadí s kompaktním designem pro nejlepší ovládání
- Turboodfukování pro čistý pohled na linii řezu
- Optimální odvádění pilin pro lepší pohled na pracovní plochu
- Robustní uzavřený výkyvný ochranný kryt z hliníkového tlakového odlitku
- Aretační tlačítko vřetena: Rychlejší, jednodušší výměna kotouče/nástroje
- Odsávání prachu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GKS 190 Professional: Podrobnější informace
Okružní pila Bosch GKS 190 Professional bez námahy zvládne řezy až do 70 mm. Okružní pila je vybavena silným 1 400 W motorem, který poskytuje dostatek výkonu i pro řezání tvrdého dřeva. Její kompaktní design usnadňuje používání. Díky své robustní konstrukci je vhodná zejména pro náročné aplikace. Tato okružní pila nabízí rychlý postup při řezání různých druhů dřeva a dřevěných materiálů, jako jsou OSB, překližka nebo MDF, a také střešní latě. GKS 190 Professional je také vybavena ofukováním, odsávacím adaptérem, pozvolným rozběhem, aretací vřetena a děrovanou ocelovou základní deskou.
Objednávací číslo Bosch
0601623000
0 601 623 000
0.601.623.000
EAN
3165140469678
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140469678 |
| Balení: | karton |
| Kompatibilita s vodící kolejničkou: | ne |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 70 mm |
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Menovitý príkon: | 1.400 W |
| Voľnobežné otáčky: | 5.500 min-1 |
| Hmotnosť: | 4,2 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 2,0 mm |
| Rozmery základnej dosky: | 302 x 140 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (90°): | 70 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (45°): | 50 mm |
| Aretácia vretena: | áno |
Ručná okružná píla Bosch GKS 190 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
