Bosch Akumulátorová pásová pila GCB 18V-63, solo
Kód: 06012A0400
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, 1x list do pásové pily - 18 TPI, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Nejergonomičtější a nejkompaktnější akumulátorová 18V pásová pila Bosch pro pohodlnou práci
- Výměna pilového pásu bez použití nářadí. Uvolnění napnutí pásu a ochranného krytu lze pouze pomocí kovových spon
- Chod pilového pásu bez vibrací a LED světlo pro pohodlnou práci
- Ergonomická rukojeť s měkkým úchopem: Pro pohodlnou manipulaci a maximální kontrolu
- Lehký a kompaktní design: Pro mobilní práci, nad hlavou a v těsných oblastech
- Bezpečnostní kryt pilového pásu s kovovými sponami: Pro výměnu pilového pásu bez nutnosti použít nástroje
- Robustní pilový pás se zlepšenou životností: Díky snížené tloušťce pásu a optimalizované geometrii zubů
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Žádné samovybíjení, žádný paměťový efekt a vyšší hustota energie díky technologii lithium-iontového akumulátoru
- Osvětlení LED
- Beznástrojové nářadí
- Ergonomie
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GCB 18V-63 Professional: Podrobnější informace
Nejergonomičtější a nejkompaktnější akumulátorová pásová pila Bosch - zažijte pohodlnou práci i ve stísněných prostorech s 18V, lehkou GCB 18V-63. Pilový pás lze vyměnit bez použití nářadí díky uvolnění napnutí pásu a ochrannému krytu pomocí kovových spon. Chod pilového pásu bez vibrací pro pohodlnou práci až po LED světlo pro osvětlení pracovního prostoru – to jsou výhody zajišťující pohodlné řezání s touto pásovou pilou. Má vynikající hloubku řezu až 63,5 mm a je určena pro řezání běžných materiálů na délku, včetně kovových, plastových trubek a hliníkových profilů.
Objednací číslo Bosch
06012A0400
0 601 2A0 400
0.601.2A0.400
EAN
3165140998123
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové pásové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140998123 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 162 min-1 |
| Rozmery pílových listov: | 733 x 12,7 x 0,35 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 3,3 kg |
| Max. hĺbka rezu: | 63,5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
