Bosch Kmitací pila GST 90 E, kufr
Kód: 060158G000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro jemné řezy i do tvrdého dřeva.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro jemné řezy i do tvrdého dřeva.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Odolný proti zlomení, s dlouhou životností.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na dřevo s kovem - Univerzální pilový list pro rychlé řezy hrubých i tenkých materiálů.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Mnohem delší životnost při přířezu do laminátu.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Odolný proti zlomení, s dlouhou životností.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro přesné a hladké řezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro přesné a hladké řezy.
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily pro speciální aplikace - Řeže měkké materiály.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro jemné a čisté řezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro přesné a hladké řezy.
List EXPERT 'Plastic Composites Clean' s dlouhou životností pro čisté řezání pevných povrchů a dřevoplastových kompozitů (WPC)
List EXPERT 'Laminate Clean' s dlouhou životností pro čisté řezání laminátu
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Ochrana proti vytrhávání materiálu 2601016065, Odsávací set 1619P07167, Inbusový klíč (velikost 5) 1907950006, 1x pilový list, Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Spolehlivý partner pro každodenní používání
- Vysoký komfort díky systému Bosch SDS, nejjednodušší beznástrojová výměna pilových listů
- Výkonný motor s příkonem 650 W pro rychlý postup práce
- Zlepšený systém upínání pilových listů pro vyšší přesnost řezu
- Ohybu odolávající ocelová základní deska
- Příkladně klidný chod při řezání pro nejlepší pracovní výsledky a neunavující práci
- 4stupňový předkmit pro řezy bez vytrhávání materiálu
- Regulační elektronika pro práci podle povahy materiálu
- Odfukování pilin pro volný pohled, vypínatelné pro účinné odsávání pilin
- Nastavení orbitálního předkmitu
- Odsávání prachu
- Systém Bosch SDS
- Elektronika
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GST 90 E Professional: Podrobnější informace
Elektrická přímočará pila GST 90 E Professional nabízí spolehlivost v základní třídě. Její válcová rukojeť umožňuje stabilní každodenní práci i při řezání materiálu zespodu. Beznástrojový systém upínání listu přímočaré pily Bosch SDS usnadňuje výměnu pilových listů. Spolehlivý motor třídy 650 W navíc zaručuje rychlou práci. Toto nářadí je určeno pro oblé řezy masivního dřeva, dřevotřískových desek a dřevěných kompozitních materiálů. Je kompatibilní se systémem Bosch Click & Clean, jakož i s jinými vysavači Bosch. GST 90 E Professional rovněž umožňuje šikmé řezy a je vybavena ofukem, předkmitem a nastavením rychlosti
Objednací číslo Bosch
060158G000
0 601 58G 000
0.601.58G.000
EAN
3165140529266
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priamočiare píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140529266 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 90 mm |
| Tvar: | hřib |
| Menovitý príkon: | 650 W |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 500 – 3.100 min-1 |
| Výška zdvihu: | 26 mm |
| Uhol úkosu (naľavo/napravo), max.: | 45° |
| Hmotnosť: | 2,3 kg |
| Dĺžka sieťovej šnúry: | 2,5 m |
| Max. hĺbka rezu do hliníka: | 20 mm |
| Max. hĺbka rezu do nelegovanej ocele: | 10 mm |
Přímočará pila Easy PST 650 od firmy Bosch: Easy Rider – pro přesné křivky a přímky
Přímočará pila řady Expert - PST 900 PEL od firmy Bosch: projděte s maximální přesností přes všechny materiály
Přímočará pila řady Easy - PST 700 E od firmy Bosch: Easy Rider – pro přesné křivky a přímky
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
