Bosch Akumulátorová kmitací pila GST 18V-LI B, karton, 1x aku
Kód: 0615990M43
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Dobré a výhodné.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro rychlé řezy i do tvrdého dřeva.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro přesné a hladké řezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Rychlé, odolné proti zlomení, s dlouhou životností.
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro jemné řezy i do tvrdého dřeva.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Dobré a vhodné pro nerezovou ocel.
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Rychlé, odolné proti zlomení, s dlouhou životností.
List EXPERT ‘Stainless Steel’ s dlouhou životností pro řezání plechu z nerezové oceli
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na řezání izolačních materiálů.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na řezání PVC, PA, PS.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro jemné a čisté řezy.
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 Li-Ion akumulátor 4,0 Ah, Rychlonabíječka, 1x chránič proti vytržení materiálu, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Kompaktní, lehký konstrukční tvar s malým úchopovým obvodem umožňuje optimální kontrolu při řezání
- Výkonný systém akumulátorů pro řezy i v hrubších nebo tvrdších materiálech
- Výměna pilového listu pomocí SDS, jen jednou rukou
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Výkyv pilového listu Nastavitelný 3úrovňový nebo 4úrovňový předkmit pilového listu
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GST 18V-LI B Professional: Podrobnější informace
Akumulátorová přímočará pila GST 18V-LI B Professional je výkonnou volbou v kategorii 18 V. Ohnutá rukojeť s ovladačem variabilní rychlosti poskytuje optimální a snadné ovládání nářadí. Beznástrojový systém upínání listu přímočaré pily Bosch SDS usnadňuje výměnu pilových listů. Silný výkon třídy 18 V navíc umožňuje rychlejší práci. Tato akumulátorová přímočará pila je ideální pro oblé a příčné řezy masivního dřeva, dřevoštěpkových desek a dřevokompozitních materiálů, jakož i pro hrubší nebo tvrdší materiály. Je kompatibilní se systémem odsávání prachu Bosch Click & Clean a jinými vysavači Bosch, jakož i se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional 18 V (Profesionální 18 V systém) a vodicími lištami s adaptérem.
Objednací číslo Bosch
0615990M43
0 615 990 M43
0.615.990.M43
EAN
4059952592329
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priamočiare píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952592329 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 120 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Tvar: | žehlička |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 0 – 2.700 min-1 |
| Výška zdvihu: | 23 mm |
| Uhol úkosu (naľavo/napravo), max.: | 45° |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,1 kg |
| Max. hĺbka rezu do hliníka: | 20 mm |
| Max. hĺbka rezu do ocele (nelegovanej): | 8 mm |
Přímočará pila řady Expert - PST 900 PEL od firmy Bosch: projděte s maximální přesností přes všechny materiály
Přímočará pila Easy PST 650 od firmy Bosch: Easy Rider – pro přesné křivky a přímky
Přímočará pila řady Easy - PST 700 E od firmy Bosch: Easy Rider – pro přesné křivky a přímky
Priamočiara Píla GST 185-LI Professional: Sloboda bez Kábla
Školenia s Bosch Professional: Kuchynská pracovná doska
Školenie s Bosch Professional: Píly GKS 185-LI a GST 185-LI
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
