Bosch Akumulátorová kmitací pila GST 185-LI B Professional, kufr, 2x aku
Kód: 06015B3024
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Dobré a vhodné pro nerezovou ocel.
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro přesné, čisté řezy do laminátu.
List EXPERT ‘Stainless Steel’ s dlouhou životností pro řezání plechu z nerezové oceli
List EXPERT ‘Multi Material’ s dlouhou životností pro řezání více stavebních materiálů
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Dobré a vhodné pro nerezovou ocel.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro rychlé řezy i do tvrdého dřeva.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Bez vytrhávání v dřevě, i v tvrdém dřevě.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Rychlé, odolné proti zlomení, s dlouhou životností.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro jemné řezy i do tvrdého dřeva.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Dobré a výhodné.
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání laminovaných pracovních desek bez trhání
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro jemné řezy i do tvrdého dřeva.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na řezání PP, PE.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro jemné řezy i do tvrdého dřeva.
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 4,0 Ah, Rychlonabíječka, 1x chránič proti vytrhávání materiálu, 1x pilový list, Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Vynikající volba pro oblé a příčné řezy do různých materiálů
- Silný bezuhlíkový motor poskytuje mimořádný výkon
- 4stupňový předkmit umožňuje volbu mezi rychlým nebo čistým řezáním
- Vybaveno nastavením rychlosti pro použití v různých materiálech
- Beznástrojový systém upínání Bosch SDS usnadňuje výměnu pilových listů
- Kyv pilového listu: Nastavitelný 3úrovňový nebo 4úrovňový předkmit pilového listu
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GST 185-LI Professional: Podrobnější informace
Akumulátorová přímočará pila Bosch GST 185-LI Professional je ideální pro oblé a příčné řezy masivního dřeva, dřevotřískových desek a dřevokompozitních materiálů, jakož i pro hrubší nebo tvrdší materiály. Nastavení rychlosti umožňuje použití s různými materiály. Díky bezuhlíkovému motoru a časem prověřenému mechanickému systému snadno nahradí elektrickou přímočarou pilu, a to díky výkonu odpovídajícímu výkonu síťového nářadí. 4stupňový předkmit umožňuje volbu mezi rychlým nebo čistým řezáním. Nabízí základnu nastavitelnou do 45° pro zkosené řezy. Beznástrojový systém upínání Bosch SDS usnadňuje výměnu pilových listů. GST 185-LI Professional je ideální pro oblé a příčné řezy masivního dřeva, dřevotřískových desek a dřevokompozitních materiálů, jakož i pro hrubší nebo tvrdší materiály. Bezuhlíkový motor a časem prověřený mechanický systém akumulátorové přímočaré pily poskytují stejný výkon jako výkon síťového nářadí. Beznástrojový systém upínání Bosch SDS usnadňuje výměnu pilových listů.
Objednávací číslo Bosch
06015B3024
0 601 5B3 024
0.601.5B3.024
EAN
4059952589138
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priamočiare píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952589138 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 125 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Tvar: | žehlička |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 0 – 3.500 min-1 |
| Výška zdvihu: | 26 mm |
| Uhol úkosu (naľavo/napravo), max.: | 45° |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,4 kg |
| Max. hĺbka rezu do hliníka: | 20 mm |
| Max. hĺbka rezu do ocele (nelegovanej): | 10 mm |
Univerzální přímočará pila PST 800 PEL od firmy Bosch: s kurzem preciznosti – podél linie řezu s funkcí CutControl
Přímočará pila Easy PST 650 od firmy Bosch: Easy Rider – pro přesné křivky a přímky
Přímočará pila řady Expert - PST 900 PEL od firmy Bosch: projděte s maximální přesností přes všechny materiály
Priamočiara Píla GST 185-LI Professional: Sloboda bez Kábla
Školenia s Bosch Professional: Kuchynská pracovná doska
Školenie s Bosch Professional: Píly GKS 185-LI a GST 185-LI
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
