Bosch Kmitací pila GST 680 Professional
Kód: 06015B4020
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro jemné a čisté řezy.
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro rychlé řezy i do tvrdého dřeva.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro jemné řezy i do tvrdého dřeva.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily pro speciální aplikace - Řeže měkké materiály.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro rychlé přířezy.
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání laminovaných pracovních desek bez trhání
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro řezání laminovaných pracovních desek bez trhání s vysokou přesností
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Dobré a výhodné.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Dobré a výhodné.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro rychlé řezy hrubých i tenkých materiálů.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na dřevo s kovem - Univerzální pilový list pro rychlé řezy hrubých i tenkých materiálů.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na řezání PVC, PA, PS.
List EXPERT ‘Hardwood Fast’ s dlouhou životností pro řezání tvrdého dřeva a abrazivních dřevoobráběcích materiálů
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Šestihranný klíč 4 mm 1619PB9361, Chránič proti vytržení materiálu 2607010079, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Rychlejší a přesnější řezání díky výkonnému motoru třídy 500 W
- Nastavitelná rychlost pro různé materiály díky kolečku nastavení rychlosti
- Vynikající výsledky řezání díky ergonomické konstrukci rukojeti s měkkou gumou
- Snadné řezání masivního dřeva, kovu a jiných materiálů s touto výkonnou elektrickou přímočarou pilou
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Nejlepší výsledky práce s přednastavenými otáčkami: Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Pohodlná manipulace nářadí díky rukojeti s měkkou tlumicí vložkou
- Dostatečný jmenovitý příkon 500 W
- Zdvih 20 mm pro rychlé řezy
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GST 680 Professional: Podrobnější informace
Přímočará pila GST 680 Professional poskytuje mimořádnou spolehlivost při každodenní práci díky vyššímu výkonu, přesnosti, komfortu a menší námaze. Komfortní a rychlejší řezání díky výkonnému motoru třídy 500 W. Kolečko nastavení rychlosti umožňuje bez námahy řezat různé materiály díky optimalizovanému, nastavitelnému výkonu, ergonomické konstrukci rukojeti, která umožňuje vynikající úchop díky měkké gumě pro dlouhodobější práci a dlouhé hodiny bez únavy.
Tato elektrická přímočará pila Bosch GST 680 Professional umožňuje snadné řezání dřeva, kovu a jiných materiálů. Dokáže řezat křivky a oblé řezy stejně snadno jako přímé linie. Je to ideální nářadí pro přesné řezání pro montéry nábytku, tesaře, stavitele konstrukcí, pokladače střech a pro údržbu nemovitostí a zahrad.
Objednací číslo Bosch
06015B4020
0 601 5B4 020
0.601.5B4.020
EAN
4053423242041
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priamočiare píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423242041 |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 68 mm |
| Tvar: | žehlička |
| Menovitý príkon: | 500 W |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 800 – 3.100 min-1 |
| Výška zdvihu: | 20 mm |
| Uhol úkosu (naľavo/napravo), max.: | 45° |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Dĺžka: | 257 mm |
| Šírka: | 70 mm |
| Výška: | 205 mm |
| Max. hĺbka rezu do hliníka: | 10 mm |
| Max. hĺbka rezu do nelegovanej ocele: | 3 mm |
Přímočará pila řady Expert - PST 900 PEL od firmy Bosch: projděte s maximální přesností přes všechny materiály
Přímočará pila Easy PST 650 od firmy Bosch: Easy Rider – pro přesné křivky a přímky
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
