Bosch Kmitací pila GST 150 BCE, kufr
Kód: 0601513000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Odolný proti zlomení, s dlouhou životností.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Odolný proti zlomení, s dlouhou životností.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Dobré a vhodné pro nerezovou ocel.
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
List EXPERT 'Plastic Composites Clean' s dlouhou životností pro čisté řezání pevných povrchů a dřevoplastových kompozitů (WPC)
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Pro rychlé řezy hrubých i tenkých materiálů.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro rychlé řezy hrubých i tenkých materiálů.
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání laminovaných pracovních desek bez trhání
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Rychlé, odolné proti zlomení, s dlouhou životností.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro jemné řezy i do tvrdého dřeva.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Mnohem delší životnost.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro rychlé řezy i do tvrdého dřeva.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Bez vytrhávání ve dřevě.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Dobré a výhodné.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Dobré a vhodné pro nerezovou ocel.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro jemné a čisté řezy.
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Ochrana proti vytrhnutiu materiálu 2601016096, Odsávací nástavec 2605730055, Ochranný kryt 2605510293, Klzná pätka 2601099183, 1x pílový list, Balení kufr na přenášení 2605438686
Uživatelské výhody nářadí
- Velké výkonové rezervy i v tvrdých a hrubých trámech, díky výkonnému 780 W motoru, který odolává i přetížení
- Extrémně odolná a ohybu odolávající základová deska pro to nejtěžší použití
- Velká přesnost řezu díky novému systému upínání pilových listů
- Systém upínání pilových listů bez nástrojů pro snadnou a rychlou výměnu pilového listu
- Ergonomická úchopová oblast s plochami s měkkou tlumicí vložkou Softgrip pro velký komfort při práci
- 4stupňový předkmit pro jemné až hrubé řezy
- Elektronická předvolba otáček
- Nastavení orbitálního předkmitu
- Odsávání prachu
- Systém Bosch SDS
- Elektronika
- Konstantní elektronika
- Kompatibilita s vodicí lištou FSN pouze paralelně s paralelním dorazem (odkaz zde)
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GST 150 BCE Professional: Podrobnější informace
GST 150 BCE Professional je elektrická robustní přímočará pila Bosch pro náročné nasazení. Zahnutá rukojeť s ovladačem variabilní rychlosti umožňuje optimální manévrování a plynulé ovládání nářadí. Přímočará pila je vybavena extrémně odolnou základní deskou odolnou proti ohýbání, která zaručuje vysoký výkon i při nejnáročnějším řezání. Spolehlivý motor třídy 780 W a konstantní rychlost rovněž umožňují řezání i nejtvrdších materiálů, jako např. hrubých trámů. Toto nářadí je určeno pro oblé řezy masivního dřeva, dřevotřískových desek a dřevěných kompozitních materiálů. Je kompatibilní se systémem Bosch Click & Clean, jakož i s jinými vysavači Bosch. GST 150 BCE Professional rovněž umožňuje šikmé řezy a je vybavena ofukem, předkmitem, systémem SDS pro beznástrojovou výměnu pilového listu a nastavením rychlosti.
Přímočará pila prokazuje svůj vysoký výkon obzvláště při úhlovém a kruhovém řezání různých druhů materiálů jako je například dřevo, sádrokarton nebo bednicí materiál. Při takovémto způsobu řezání její 780wattový motor zajišťuje rychlý postup při práci. Konstrukce motoru je navržena tak, aby se přizpůsobila i vyšším napájecím hodnotám pracovního zatížení, což zabraňuje přehřívání motoru. Kmitací pila GST 150 CE / BCE Professional od firmy Bosch proto disponuje vysokou rezervou výkonu díky své schopnosti pracovat i při vyšším zatížení, což je o třetinu více, než u konkurenčních strojů v této cenové třídě.
Objednací číslo Bosch
0601513000
0 601 513 000
0.601.513.000
EAN
3165140463560
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priamočiare píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140463560 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 150 mm |
| Tvar: | žehlička |
| Menovitý príkon: | 780 W |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 500 – 3.100 min-1 |
| Výška zdvihu: | 26 mm |
| Uhol úkosu (naľavo/napravo), max.: | 45° |
| Hmotnosť: | 2,7 kg |
| Dĺžka sieťovej šnúry: | 4 m |
| Max. hĺbka rezu do hliníka: | 20 mm |
| Max. hĺbka rezu do ocele (nelegovanej): | 10 mm |
Univerzální přímočará pila PST 800 PEL od firmy Bosch: s kurzem preciznosti – podél linie řezu s funkcí CutControl
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
