Bosch Kmitací pila GST 160 CE, L-Boxx
Kód: 0601517000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro přesné a hladké řezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro jemné řezy i do tvrdého dřeva.
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání laminovaných pracovních desek bez trhání
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Rychlé, odolné proti zlomení, s dlouhou životností.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na řezání PVC, PA, PS.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro přesné a hladké řezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na řezání PP, PE.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro přesné, čisté řezy do laminátu.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Rychlé, odolné proti zlomení, s dlouhou životností.
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání laminovaných pracovních desek bez trhání
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Rychlé, odolné proti zlomení, s dlouhou životností.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Dobré a výhodné.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily pro řezání PMMA.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro rychlé přířezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro přesné a hladké řezy.
List EXPERT ‘Stainless Steel’ s dlouhou životností pro řezání plechu z nerezové oceli
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Odsávací adaptér, 1x list do přímočaré pily T 144 DP Precision for Wood (dostupný samostatně jako sada 3 kusů: 2608633A31), 1x list do přímočaré pily T 244 D Speed for Wood (dostupný samostatně jako sada 3 kusů: 2608630879), 1x list do přímočaré pily T 308 BP Precision for Wood (dostupný samostatně jako sada 3 kusů: 2608667399), Chránič proti vytrhávání materiálu 2601016096, 1/1 vložka do L-BOXX na nářadí 1600A002UN, Balení L-BOXX 136
Uživatelské výhody nářadí
- Kompaktní, lehká konstrukční forma s malým obvodem úchopu umožňuje optimální kontrolu při řezání
- Vysoce přesné vedení pilového listu díky patentované dvojité válečkové podpoře – pro vynikající přesnost řezání
- Silný 800wattový motor s konstantní elektronikou nabízí rezervu výkonu i při opracování náročných materiálů
- „Parkovací poloha“ pro rychlou, praktickou výměnu listu jen jednou rukou
- Velmi malé vibrace díky systému na vyrovnávání hmotnosti, pro prvotřídní klidný chod
- Zapínatelná LED dioda se postará o jasné osvětlení oblasti řezu
- Kompatibilní se všemi vysavači Bosch pro čistou práci
- Odolná opěrná deska vyrobená s použitím hořčíku, s možností přestavování bez nářadí
- Nastavení orbitálního výkyvu
- Odsávání prachu
- Systém Bosch SDS
- Elektronika
- Konstantní elektronika
- Kompatibilita s vodicí lištou FSN pouze s vodicími saněmi (odkaz zde)
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GST 160 CE Professional: Podrobnější informace
Elektrická přímočará pila Bosch GST 160 CE Professional poskytuje přesnost pro nejnáročnější práce. Kompaktní, lehká konstrukce a úzká rukojeť umožňují optimální ovládání; válcová rukojeť zaručuje stabilní práci i při řezání zespodu. Patentovaný vodicí systém pilového listu s dvojitým válečkem na přímočaré pile snižuje ohýbání a zaručuje vynikající přesnost řezání. Její spolehlivý motor třídy 800 W a konstantní rychlost umožňují řezání i nejtvrdších materiálů. Toto nářadí je určeno pro oblé řezy masivního dřeva, dřevotřískových desek a dřevěných kompozitních materiálů. Je kompatibilní se systémem odsávání prachu Bosch Click & Clean a jinými vysavači Bosch, jakož i vodicími lištami (s adaptérem).
Objednací číslo Bosch
0601517000
0 601 517 000
0.601.517.000
EAN
3165140746250
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priamočiare píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140746250 |
| Balení: | L-BOXX |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 160 mm |
| Tvar: | hřib |
| Menovitý príkon: | 800 W |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 800 – 3.000 min-1 |
| Výška zdvihu: | 26 mm |
| Uhol úkosu (naľavo/napravo), max.: | 45° |
| Hmotnosť: | 2,3 kg |
| Max. hĺbka rezu do hliníka: | 20 mm |
| Max. hĺbka rezu do ocele (nelegovanej): | 10 mm |
Přímočará pila Easy PST 650 od firmy Bosch: Easy Rider – pro přesné křivky a přímky
Univerzální přímočará pila PST 800 PEL od firmy Bosch: s kurzem preciznosti – podél linie řezu s funkcí CutControl
Přímočará pila řady Easy - PST 700 E od firmy Bosch: Easy Rider – pro přesné křivky a přímky
Kmitací pily Bosch GST 160 BCE a GST 160 CE Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
