Bosch Akumulátorová priamočiara píla GST 185-LI S Professional, kartón, solo
Kód: 06015B2021
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání laminovaných pracovních desek bez trhání
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Bez vytrhávání ve dřevě.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily pro speciální aplikace - Řeže měkké materiály.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro rychlé přířezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro jemné a čisté řezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Rychlé, odolné proti zlomení, s dlouhou životností.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro jemné a čisté řezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Odolný proti zlomení, s dlouhou životností.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro rychlé řezy i do tvrdého dřeva.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na řezání CFK, Crian, Varicor materiálů.
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro přesné a hladké řezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na řezání PVC, PA, PS.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Bez vytrhávání v dřevě, i v tvrdém dřevě.
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, 1× list do přímočaré pily T 144 D, Speed for Wood (dostupný samostatně jako sada 3 kusů: 2 608 630 560), Chránič proti vytrhávání materiálu 2601016096, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- 4stupňové předkmit umožňuje volbu mezi rychlým nebo čistým řezáním
- Vybaveno nastavením rychlosti pro použití v různých materiálech
- Vynikající volba pro oblé a příčné řezy do různých materiálů
- Silný bezkartáčový motor poskytuje mimořádný výkon
- Beznástrojový systém upínání Bosch SDS usnadňuje výměnu pilových listů
Bosch GST 185-LI Professional: Podrobnější informace
Bosch GST 185-LI Professional je skvělou volbou pro oblé a příčné řezy masivního dřeva, dřevotřískových desek a dřevokompozitních materiálů, jakož i pro hrubší nebo tvrdší materiály. Bezkartáčový motor a časem prověřený mechanický systém akumulátorové přímočaré pily poskytují stejný výkon jako výkon síťového nářadí. Beznástrojový systém upínání Bosch SDS usnadňuje výměnu pilových listů.
Bosch GST 185-LI Professional (s válcovou rukojetí) je ideální pro oblé a příčné řezy masivního dřeva, dřevotřískových desek a dřevokompozitních materiálů, jakož i pro hrubší nebo tvrdší materiály. Bezkartáčový motor a časem prověřený mechanický systém akumulátorové přímočaré pily poskytují stejný výkon jako výkon síťového nářadí. Beznástrojový systém upínání Bosch SDS usnadňuje výměnu pilových listů. Základovou desku GST 18-185 Professional lze nastavit na úhel až 45° pro šikmé řezy. Nářadí se dodává s odnímatelnou plastovou násadou na ochranu citlivých obrobků.
Modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06015B2021
0 601 5B2 021
0.601.5B2.021
EAN
4059952589053
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priamočiare píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952589053 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Držák nástrojů: | stopka T |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 125 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Tvar: | hřib |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 500 – 3.500 min-1 |
| Výška zdvihu: | 26 mm |
| Uhol úkosu (naľavo/napravo), max.: | -45 – 45 ° |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,9 kg |
| Max. hĺbka rezu do hliníka: | 20 mm |
| Max. hĺbka rezu do ocele (nelegovanej): | 10 mm |
| Dĺžka: | 242 mm |
| Šírka: | 78 mm |
| Výška: | 191 mm |
Přímočará pila řady Expert - PST 900 PEL od firmy Bosch: projděte s maximální přesností přes všechny materiály
Univerzální přímočará pila PST 800 PEL od firmy Bosch: s kurzem preciznosti – podél linie řezu s funkcí CutControl
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
