Bosch Kmitací pila GST 8000 E, karton
Kód: 060158H000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro přesné, čisté řezy do laminátu.
List EXPERT 'Carbon Fiber Clean' s dlouhou životností pro čisté řezy uhlíkových vláken
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro přesné a hladké řezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro jemné řezy i do tvrdého dřeva.
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání laminovaných pracovních desek bez trhání
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání laminovaných pracovních desek bez trhání
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání laminovaných pracovních desek bez trhání
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro řezání laminovaných pracovních desek bez trhání s vysokou přesností
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro rychlé přířezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro jemné a čisté řezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro jemné řezy i do tvrdého dřeva.
List EXPERT ‘Stainless Steel’ s dlouhou životností pro řezání plechu z nerezové oceli
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
list do přímočaré pily T 144 D, Speed for Wood (dostupný samostatně jako souprava 3 kusů 2608630560), Chránič proti vytrhávání materiálu 2601016065, Balení karton
Výhody pro uživatele nářadí
- Výkonný 710 W motor pro rychlé řezání při jakémkoli použití
- Výměna kotoučů jednou rukou bez použití nářadí
- Čtyři možnosti nastavení výkyvu pro různé aplikace umožňují agresivní způsob řezání
- Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Výkyv pilového listu: Nastavitelný 3úrovňový nebo 4úrovňový předkmit pilového listu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GST 8000 E Professional: Podrobnější informace
Elektrická přímočará pila Bosch GST 8000 E Professional představuje ideální volbu pro ty, kteří hledají spolehlivost a efektivitu v rámci základní třídy nástrojů. Tato kvalitní přímočará pila je vybavena zahnutou rukojetí, která zaručuje pohodlný úchop a lepší ovladatelnost při práci, přičemž ovladač variabilní rychlosti umožňuje přesné přizpůsobení výkonu podle aktuálních potřeb. Práce s touto pilou je velmi komfortní, díky systému SDS, který umožňuje rychlou a beznástrojovou výměnu pilového listu. Její výkonný motor s příkonem 710 W zajišťuje dostatečný výkon pro rychlé a efektivní řezání. Tato přímočará pila je ideální pro realizaci obloukových řezů v různých materiálech, jako je masivní dřevo, dřevotřískové desky a různé dřevěné kompozitní materiály, čímž poskytuje všestrannost a výkonnost i při náročnějších úkolech.
Objednací číslo Bosch
060158H000
0 601 58H 000
0.601.58H.000
EAN
3165140790352
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priamočiare píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140790352 |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 80 mm |
| Tvar: | žehlička |
| Menovitý príkon: | 710 W |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 800 – 3.100 min-1 |
| Výška zdvihu: | 20 mm |
| Uhol úkosu (naľavo/napravo), max.: | 45° |
| Hmotnosť: | 2,5 kg |
| Max. hĺbka rezu do hliníka: | 20 mm |
| Max. hĺbka rezu do nelegovanej ocele: | 10 mm |
Přímočará pila Easy PST 650 od firmy Bosch: Easy Rider – pro přesné křivky a přímky
Univerzální přímočará pila PST 800 PEL od firmy Bosch: s kurzem preciznosti – podél linie řezu s funkcí CutControl
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
