Bosch Kmitací pila GST 90 BE, kufr
Kód: 060158F000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
List EXPERT 'Carbon Fiber Clean' s dlouhou životností pro čisté řezy uhlíkových vláken
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro rychlé přířezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro rychlé přířezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Rychlé, odolné proti zlomení, s dlouhou životností.
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání laminovaných pracovních desek bez trhání
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro přesné a hladké řezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Mnohem delší životnost při přířezu do laminátu.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro jemné a čisté řezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na řezání PVC, PA, PS.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Dobré a vhodné pro nerezovou ocel.
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání laminovaných pracovních desek bez trhání
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Rychlé, odolné proti zlomení, s dlouhou životností.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Bez vytrhávání v dřevě, i v tvrdém dřevě.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Dobré a výhodné.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Odolný proti zlomení, s dlouhou životností.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na řezání PP, PE.
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Ochrana proti vytrhávání materiálu 2601016065, Odsávací set 1619P07167, Inbusový klíč (velikost 5) 1907950006, 1x pilový list, Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Spolehlivý partner pro každodenní používání
- Vysoký komfort díky systému Bosch SDS, nejjednodušší beznástrojové výměně pilových listů
- Výkonný motor s příkonem 650 W pro rychlý postup práce
- Zlepšený systém upínání pilových listů pro vyšší přesnost řezu
- Ohybu odolná ocelová základní deska
- Příkladný klidný chod při řezání pro nejlepší pracovní výsledky a neunavující práci
- 4stupňové kyvadlo pro řezy bez vytrhávání materiálu
- Regulační elektronika pro práci podle povahy materiálu
- Odfukování pilin pro volný pohled, vypínatelné pro účinné odsávání pilin
- Nastavení orbitálního kyvadla
- Odsávání prachu
- Systém Bosch SDS
- Elektronika
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GST 90 BE Professional: Podrobnější informace
Elektrická přímočará pila Bosch GST 90 BE Professional nabízí spolehlivost v základní třídě. Zahnutá rukojeť s ovladačem variabilní rychlosti umožňuje stabilní každodenní práci. Jednoduchá výměna pilového listu díky beznástrojovému systému výměny pilového listu SDS přímočaré pily Bosch. Spolehlivý motor třídy 650 W navíc zaručuje rychlou práci. Toto nářadí je určeno pro oblé řezy masivního dřeva, dřevotřískových desek a dřevěných kompozitních materiálů. Je kompatibilní se systémem Bosch Click & Clean, jakož i s jinými vysavači Bosch.
Objednávací číslo Bosch
060158F000
0 601 58F 000
0.601.58F.000
EAN
3165140602839
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priamočiare píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140602839 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 90 mm |
| Tvar: | žehlička |
| Menovitý príkon: | 650 W |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 500 – 3.100 min-1 |
| Výška zdvihu: | 26 mm |
| Uhol úkosu (naľavo/napravo), max.: | 45° |
| Hmotnosť: | 2,6 kg |
| Dĺžka sieťovej šnúry: | 2,5 m |
| Max. hĺbka rezu do hliníka: | 20 mm |
| Max. hĺbka rezu do nelegovanej ocele: | 10 mm |
Přímočará pila řady Easy - PST 700 E od firmy Bosch: Easy Rider – pro přesné křivky a přímky
Přímočará pila řady Expert - PST 900 PEL od firmy Bosch: projděte s maximální přesností přes všechny materiály
Přímočará pila Easy PST 650 od firmy Bosch: Easy Rider – pro přesné křivky a přímky
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
