Bosch Kmitací pila GST 90 BE, karton
Kód: 060158F001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro přesné, čisté řezy do laminátu.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro rychlé řezy hrubých i tenkých materiálů.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Bez vytrhávání v dřevě, i v tvrdém dřevě.
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání laminovaných pracovních desek bez trhání
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro rychlé řezy i do tvrdého dřeva.
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání laminovaných pracovních desek bez trhání
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Odolný proti zlomení, s dlouhou životností.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro jemné řezy i do tvrdého dřeva.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro přesné a hladké řezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro jemné a čisté řezy.
List EXPERT 'Soft Tile Clean' pro maximálně přesné čisté řezy měkkých obkladů
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro přesné a hladké řezy.
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro řezání laminovaných pracovních desek bez trhání s vysokou přesností
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro jemné řezy i do tvrdého dřeva.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na řezání PP, PE.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Odolný proti zlomení, s dlouhou životností.
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Odsávání, Přední plastový kryt, 1x ochrana proti vytrhávání materiálu, 1x pilový list, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Spolehlivý partner pro každodenní používání
- Vysoký komfort díky systému Bosch SDS, nejjednodušší beznástrojové výměně pilových listů
- Výkonný motor s příkonem 650 W pro rychlý postup práce
- Zlepšený systém upínání pilových listů pro vyšší přesnost řezu
- Ohybu odolná ocelová základní deska
- Příkladný klidný chod při řezání pro nejlepší pracovní výsledky a neunavující práci
- 4stupňové kyvadlo pro řezy bez vytrhávání materiálu
- Regulační elektronika pro práci podle povahy materiálu
- Odfukování pilin pro volný pohled, vypínatelné pro účinné odsávání pilin
- Nastavení orbitálního kyvadla
- Odsávání prachu
- Systém Bosch SDS
- Elektronika
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GST 90 BE Professional: Podrobnější informace
Elektrická přímočará pila Bosch GST 90 BE Professional nabízí spolehlivost v základní třídě. Zahnutá rukojeť s ovladačem variabilní rychlosti umožňuje stabilní každodenní práci. Jednoduchá výměna pilového listu díky beznástrojovému systému výměny pilového listu SDS přímočaré pily Bosch. Spolehlivý motor třídy 650 W navíc zaručuje rychlou práci. Toto nářadí je určeno pro oblé řezy masivního dřeva, dřevotřískových desek a dřevěných kompozitních materiálů. Je kompatibilní se systémem Bosch Click & Clean, jakož i s jinými vysavači Bosch.
Objednávací číslo Bosch
060158F001
0 601 58F 001
0.601.58F.001
EAN
3165140602846
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priamočiare píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140602846 |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 90 mm |
| Tvar: | žehlička |
| Menovitý príkon: | 650 W |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 500 – 3.100 min-1 |
| Výška zdvihu: | 26 mm |
| Uhol úkosu (naľavo/napravo), max.: | 45° |
| Hmotnosť: | 2,6 kg |
| Dĺžka sieťovej šnúry: | 2,5 m |
| Max. hĺbka rezu do hliníka: | 20 mm |
| Max. hĺbka rezu do nelegovanej ocele: | 10 mm |
Přímočará pila Easy PST 650 od firmy Bosch: Easy Rider – pro přesné křivky a přímky
Přímočará pila řady Expert - PST 900 PEL od firmy Bosch: projděte s maximální přesností přes všechny materiály
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
