Bosch Akumulátorová kmitací pila GST 12V-70, solo
Kód: 06015A1001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, 1x pilový list T 144 D (dostupný samostatně jako sada 3 kusů 2608630560), 1x pilový list T 308 B (dostupný samostatně jako sada 3 kusů 2608663750), Chránič proti vytrhávání materiálu, Kluzná patka, Odsávací souprava, Balení karton
Výhody pro uživatele
- Extrémně kompaktní lehká akumulátorová přímočará pila pro perfektní manipulaci a průchodnost křivkami
- Vysoký výkon: rychlé řezání a dlouhá výdrž akumulátoru
- Poloha rukojeti je obzvlášť blízko linie řezu, což umožňuje mimořádně přesné řezání
- Optimalizovaná konstrukce pro komfortní řezání zespodu
- Mimořádně malý obvod rukojeti pro komfortní práci bez únavy
- Robustní základní deska z hliníku s plastovou patkou pro lepší kluzné vlastnosti a ochranu citlivých povrchů
- Vynikající výhled na linii řezu díky jasné, zapínatelné LED diodě
- Elektronická ochrana motoru (Electronic Motor Protection – EMP): chrání motor před přetížením a zaručuje jeho dlouhou životnost
- Elektronická ochrana článků (Bosch Electronic Cell Protection – ECP): chrání akumulátor před přetížením, přehřátím a nadměrným vybitím
- Ergonomická tyčová rukojeť s velkou, měkkou tlumicí vložkou pro pohodlnou práci
- 3stupňový zdvih pro řezy bez vytrhávání materiálu
- Jednoruční systém SDS
- Nastavení orbitálního zdvihu
- Odsávání prachu
- Systém Bosch SDS
- Elektronika
- Zdvih pilového listu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GST 12V-70 Professional: Podrobnější informace
Akumulátorová přímočará pila Bosch GST 12V-70 Professional je kompaktní volbou v segmentu 12 V. Její tyčový tvar, kompaktní a lehký design zajišťují nejlepší možnou manévrovatelnost i při řezání zespodu. Rukojeť přímočaré pily je umístěna extrémně blízko k linii řezu, což zajišťuje perfektní manipulaci při používání. Beznástrojový systém Bosch SDS navíc zajišťuje bezproblémovou výměnu pilových listů. Nářadí je vhodné pro kruhové a příčné řezy, jakož i pro střední až lehké aplikace v masivním dřevě, dřevotřísce a dřevěných kompozitech. Je kompatibilní se systémem odsávání prachu Bosch Click & Clean a s ostatními vysavači Bosch, jakož i se všemi 12V bateriemi a nabíječkami Bosch Professional (Professional 12V System). GST 12V-70 Professional dokáže provádět i šikmé řezy a vyznačuje se konstantní rychlostí, LED světlem, kyvadlovým zdvihem, přesným ovládáním a předvolbou rychlosti.
Objednací číslo Bosch
06015A1001
0 601 5A1 001
0.601.5A1.001
EAN
3165140711463
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priamočiare píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140711463 |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 70 mm |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Tvar: | hřib |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 1.500 – 2.800 min-1 |
| Výška zdvihu: | 18 mm |
| Uhol úkosu, od: | 0° |
| Uhol úkosu, do: | 45° |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,5 kg |
| Max. hĺbka rezu do hliníka: | 3 mm |
| Max. hĺbka rezu do ocele (nelegovanej): | 3 mm |
Akumulátorová priamočará píla Bosch GST 12V-70 Professional
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
