Bosch Akumulátorová kmitací pila GST 183-LI, kufr, 1x aku
Kód: 06015B7022
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 Li-Ion akumulátor 4,0 Ah, Rychlonabíječka, 1x chránič proti vytrhávání materiálu, 1x pilový list, Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Snadná manipulace a snadné řezání pod jakýmkoli úhlem a na jakékoli ploše díky kompaktní konstrukci
- Poskytuje výjimečný řezný výkon díky výkonnému bezkartáčovému motoru třídy 18 V
- Možnost volby mezi rychlým nebo čistým řezem díky 4stupňovému předkmitu
- Dělicí řezy nebo výřezy v různých materiálech díky kolečku předvolby rychlosti
- Jednodušší výměna pilových listů díky rychloupínacímu beznástrojovému systému Bosch SDS
- Nejlepší výsledky práce s přednastavenými otáčkami: Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Kyvný pohyb pilového listu: Nastavitelný 3úrovňový nebo 4úrovňový předkmit pilového listu
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezkartáčovému motoru
- Při konfiguraci nářadí nejsou potřeba žádné další nástroje; možnost uživatelsky přívětivého ovládání
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GST 183-LI Professional: Podrobnější informace
Rozměrné elektrické nářadí může negativně ovlivňovat přesnost, pokud pracujete mimo dílnu. Pokud hledáte výkonnou přímočarou pilu, která se snadno ovládá, snadno prořízne různé materiály – bez ohledu na úhel nebo plochu – a snadno se vměstná do boxu na nářadí, už jste ji našli: s naší akumulátorovou přímočarou pilou GST 183-LI Professional se díky její kompaktní konstrukci můžete pohybovat volně. Její výkonný bezkartáčový motor třídy 18 V je vyroben s ohledem na životnost a umožňuje rychlé řezání materiálů, čímž šetří čas. Umožňuje výběr ze 4 předkmitů, takže si můžete vybrat nastavení pro rychlejší práci nebo hladší řezy. Navíc nabízí základnu, kterou lze nastavit na 45° pro šikmé řezy. A to není vše. Díky beznástrojovému rychloupínacímu systému Bosch SDS je výměna pilových listů mimořádně snadná. Akumulátorová přímočará pila GST 183-LI Professional je výbornou volbou pro rozmanité profese od montérů nábytku až po veletržní stánky, renovátory a mnoho dalšího. Usnadňuje přímé i oblé řezy do dřeva, plastu a kovu.
Objednací číslo Bosch
06015B7022
0 601 5B7 022
0.601.5B7.022
EAN
4053423252293
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priamočiare píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423252293 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Držák nástrojů: | stopka T |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 95 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Tvar: | žehlička |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 0 – 3.000 min-1 |
| Výška zdvihu: | 20 mm |
| Uhol úkosu (naľavo/napravo), max.: | 45° |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,6 kg |
| Max. hĺbka rezu do hliníka: | 15 mm |
| Max. hĺbka rezu do ocele (nelegovanej): | 8 mm |
| Dĺžka: | 207 mm |
| Šírka: | 77 mm |
| Výška: | 202 mm |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
