Bosch Ruční okružní pila GKS 140
Kód: 06016B3020
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Šestihranný kolíkový klíč, Pilový kotouč 2608644398, Paralelní doraz 1600A014HJ, Odsávací adaptér, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Dostupná spolehlivost: kvalita Bosch za dostupnou cenu, první a nejlepší volba pro řemeslníky, kteří dbají na cenu
- Snadné používání: – Volný pohled na linii řezu na základně zvyšuje přesnost řezu
- Robustní pomocná rukojeť umožňuje stabilitu řezu
- Praktické nářadí s výbornou ergonomií
- Kompaktní, robustní a silnější nářadí s nízkou hmotností
- Ergonomická konstrukce a robustní materiál zvyšují jeho odolnost
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GKS 140 Professional: Podrobnější informace
Okružní pila Bosch GKS 140 Professional bez námahy zvládne řezy až do 64 mm. Okružní pila je vybavena silným 1 400 W motorem, který poskytuje dostatek výkonu i pro řezání tvrdého dřeva. Její kompaktní design usnadňuje používání. Díky své robustní konstrukci je vhodná zejména pro náročné aplikace. Tato okružní pila nabízí rychlý postup při řezání různých druhů dřeva a dřevěných materiálů, jako jsou OSB, překližka nebo MDF, a také střešní latě. GKS 140 Professional je vybavena robustní základní deskou.
Objednací číslo Bosch
06016B3020
0 601 6B3 020
0.601.6B3.020
EAN
4059952563220
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952563220 |
| Balení: | karton |
| Kompatibilita s vodící kolejničkou: | ne |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 64 mm |
| Průměr kotouče: | 184 mm |
| Upínací otvor: | 20 mm |
| Menovitý príkon: | 1.400 W |
| Voľnobežné otáčky: | 6.200 min-1 |
| Hmotnosť: | 3,7 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 2,0 mm |
| Rozmery základnej dosky: | 290 x 150 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (90°): | 64 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (45°): | 45 mm |
| Aretácia vretena: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
