Bosch Akumulátorová ruční okružní pila GKS 18V-51, karton, solo
Kód: 06019M3120
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Pilový kotouč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Umožňuje řezání bez námahy díky bezuhlíkovému motoru třídy 18 V
- Snadné přenášení a komfortní používání díky kompaktní konstrukci a ergonomické rukojeti
- Vylepšená konstrukce odsávacího otvoru umožňuje práci bez prachu
- Hladké spuštění a zastavení díky optimalizované funkci plynulého spouštění a brzdy
- Vždy jasně viditelná linie řezu díky funkci ofukování prachu
- Světlo LED osvětlí i ty nejobtížněji přístupné kouty
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezuhlíkovému motoru
- Systém brzdy
- Osvětlení pracovní oblasti
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GKS 18V-51 Professional: Podrobnější informace
Pokud denně řežete překližkové desky, potřebujete okružní pilu, která je dostatečně výkonná na množství práce, ale dostatečně malá a lehká na práci bez námahy. Naše akumulátorová okružní pila GKS 18V-51 Professional nabízí neomezený pohyb a řezání bez námahy díky výkonnému bezuhlíkovému motoru třídy 18 V. Snadno se přenáší a díky své kompaktní konstrukci je ideální pro vertikální a horizontální řezání. Ergonomická rukojeť zaručuje komfortní držení. Vylepšená konstrukce odsávacího otvoru GKS 18V-51 Professional umožňuje spolehlivé odsávání prachu z pracovního prostoru.
Okružní pila Bosch GKS 18V-51 Professional je navržena pro příčné řezy masivního dřeva, dělicí řezy překližky a desek OSB, jakož i šikmé řezy masivu. Poskytuje max. kapacitu řezání 51 mm pod úhlem 0° a 35 mm pod úhlem 45°.
Objednací číslo Bosch
06019M3120
0 601 9M3 120
0.601.9M3.120
EAN
4053423250480
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423250480 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Kompatibilita s vodící kolejničkou: | ne |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 51 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr kotouče: | 140 mm |
| Upínací otvor: | 20 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 6.400 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,5 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 1,8 mm |
| Min. hrúbka tela listu: | 0,5 mm |
| Rozmery základnej dosky: | 117 x 230 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (90°): | 51 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (45°): | 35 mm |
| Aretácia vretena: | áno |
| Bezuhlíkový motor: | áno |
| Nastavenie hĺbky: | áno |
| Systém brzdy: | áno |
BITURBO Brushless: Akumulátorová okružná píla GKS 18V-68 GC
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
