Bosch Ruční okružní pila GKS 65 GCE
Kód: 0601668901
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Odsávací adaptér 2610925244, Inbusový klíč (velikost 5) 1907950006, Pilový kotouč, Balení L-BOXX 238
Uživatelské výhody nářadí
- Přesná souhra s novým systémem vodicích lišt Bosch FSN a s lištami jiných výrobců
- Možné jsou šikmé řezy s vodicí lištou bez adaptéru
- Vysoká rychlost řezání díky výkonu motoru 1 800 W a konstantní elektronice
- Základní deska ze vstřikovaného hliníkového odlitku s přesně vyfrézovanými drážkami pro vodicí lišty
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GKS 65 GCE Professional: Podrobnější informace
Okružní pila GKS 65 GCE Professional je ideální volbou pro vedené řezy do různých materiálů. Výkonná a přesná okružní pila je vybavena 1 800 W motorem a dosahuje hloubku řezu 65 mm. Pro přesné řezy byla optimalizována pro použití se systémem vodicích lišt Bosch. Díky předvolbě otáček poskytuje konzistentní postup řezání v široké škále materiálů. Okružní pila byla speciálně navržena pro náročné aplikace, aby řezala různé materiály, např. dřevěné materiály jako OSB, překližka nebo MDF. Je kompatibilní se systémem vodicích lišt Bosch, jakož i se systémy vodicích lišt od Mafell, Festool a Makita. GKS 65 GCE Professional je vybavena ofukováním, odsávacím adaptérem, základní deskou z tlakově litého hliníku, konstantními otáčkami, pozvolným rozběhem a aretací vřetena.
Objednací číslo Bosch
0601668901
0 601 668 901
0.601.668.901
EAN
3165140607636
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140607636 |
| Balení: | L-BOXX |
| Kompatibilita s vodící kolejničkou: | ano |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 65 mm |
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Menovitý príkon: | 1.800 W |
| Voľnobežné otáčky: | 2.300 – 5.000 min-1 |
| Hmotnosť: | 5,2 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 1,7 mm |
| Max. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 2,6 mm |
| Min. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 1,8 mm |
| Rozmery základnej dosky: | 203 x 327 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (90°): | 65 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (45°): | 48 mm |
| Aretácia vretena: | áno |
| Predvoľba otáčok: | áno |
| Konštantná elektronika: | áno |
| Tepelná ochrana proti preťaženiu: | áno |
| Plynulý rozbeh: | áno |
| Obmedzenie rozbehového prúdu: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
