Motorola Moto G77 5G 8GB/256GB Black Olive
Kód: MBL0186726
počas pracovných hodín

tovar pred kúpou osobne

pohodlne doma u zákazníka

Garancia kvality a originality
Odborne školený personál

Rýchla platba cez QR kód

Podrobné popisy tovaru
Podrobný popis
Motorola Moto G77

Pripravený na každý deň aj extrémne podmienky
Smartfón moto g77 je navrhnutý tak, aby zvládol aj náročné situácie. Vďaka odolnosti IP64 a certifikácii MIL-STD 810H odolá prachu, postriekaniu aj náročným podmienkam. Displej chráni Corning® Gorilla® Glass 7i, ktoré poskytuje vyššiu ochranu proti pádom a poškriabaniu.

Výkon, ktorý drží krok s vaším tempom
O plynulý chod sa stará výkonný procesor MediaTek Dimensity 6400 (6 nm) s frekvenciou až 2,5 GHz. V kombinácii s 8 GB a podporou 5G pripojenia získate rýchlu odozvu, multitasking aj bezproblémové používanie moderných aplikácií.

Ohromujúci displej novej generácie
Vychutnajte si obsah na veľkom 6,78" Extreme AMOLED displeji s 120 Hz obnovovacou frekvenciou. Displej ponúka 10-bitové farby, 100 % DCI-P3 a extrémny jas až 5000 nitov, vďaka čomu je perfektne čitateľný aj na priamom slnku.

Fotografie plné detailov
Zachyťte každý moment s hlavným fotoaparátom s rozlíšením 108 Mpx, ktorý ponúka 3× bezstratové priblíženie a pokročilé zaostrovanie PDAF. Nechýba ani ultraširokouhlý objektív 8 Mpx a predná kamera 32 Mpx pre kvalitné selfie a videohovory.

Batéria, ktorá vydrží celý deň
S veľkou batériou s kapacitou 5200 mAh zvládnete celý deň bez obmedzení. Keď dôjde energia, rýchle 30 W nabíjanie vás dostane späť do hry v krátkom čase.

Moderné funkcie a inteligentné možnosti
Moto g77 beží na systéme Android™ 16 s nadstavbou My UX a ponúka funkcie ako Google Gemini, Moto Secure či inteligentné gestá. Samozrejmosťou je NFC, Bluetooth 5.4 a duálny SIM režim (nano SIM + eSIM) pre maximálnu flexibilitu.

Kľúčové vlastnosti:
- 6,78" Extreme AMOLED displej, 120 Hz, jas až 5000 nitov
- Procesor MediaTek Dimensity 6400 (6 nm), 5G podpora
- 108 Mpx hlavný fotoaparát + 8 Mpx ultraširokouhlý
- 32 Mpx predná kamera
- Batéria 5200 mAh s rýchlym 30 W nabíjaním
- Android™ 16 + My UX
- Odolnosť IP64 a MIL-STD 810H
- Corning® Gorilla® Glass 7i
- NFC, Bluetooth 5.4, Wi-Fi 5
- Stereo reproduktory s Dolby Atmos®
- Dual SIM (nano SIM + eSIM + microSD)
Technické parametre:
Odolnosť: IP64, MIL-STD 810H
Operačný systém:
Android™ 16
Displej
Uhlopriečka: 6,78"
Pomer strán: 19,6 : 9
Technológia: Extreme AMOLED
10-bitová (viac než miliarda farieb)
100 % DCI-P3
Obnovovacia frekvencia 120 Hz
Water Touch technológia
Maximálny jas 5000 nitov
Corning® Gorilla® Glass 7i
Pomer obrazovky k telu: 91,56 %
Batéria
Kapacita: 5200 mAh
Nabíjanie: až 30 W
Pamäť
Vstavaná pamäť 256 GB | rozšíriteľná karta microSD s kapacitou až 2 TB
RAM: 8 GB
Procesor
MediaTek Dimensity 6400 (6 nm), 2,5 GHz osemjadrový procesor, GPU Arm Mali-G57 MC2
Bezpečnosť
Čítačka odtlačkov prstov
Odomknutie tvárou
ThinkShield
Senzory
Čítačka odtlačkov prstov
Senzor priblíženia
Akcelerometer
Senzor okolitého osvetlenia
Gyroskop
Senzor SAR
Elektronický kompas
Fotoaparát
Predná kamera: 32 Mpx
Video predná kamera: 2K / FHD (30 fps)
Funkcie prednej kamery:
Portrét
Živé filtre
Režim Pro
Fotobúdka
Automatické zachytenie úsmevu
Nočný režim
Gestá pre selfie
Retuš tváre
Zadná kamera (hlavná):
108 Mpx
Clona f/1.7
Pixel 0,64 µm (9v1 › 1,92 µm)
PDAF
3× bezstratové priblíženie
Zadná kamera (ultraširokouhlá):
8 Mpx
Clona f/2.2
Ultraširoký uhol
Video zadná kamera:
2K (30 fps), FHD (60/30 fps)
Funkcie videa:
Duálne snímanie
Časozber (Hyperlapse)
Spomalené video
Ultraširokouhlý režim
Zvuk
USB-C audio
2 mikrofóny
Stereo reproduktory s Dolby Atmos®
Konektivita
Bluetooth: 5.4
GPS: GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, Beidou
NFC: Áno
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac
2,4 GHz / 5 GHz
Wi-Fi hotspot
Porty: USB-C (USB 2.0)
Siete:
5G, 4G LTE, 3G, 2G (široká podpora pásiem)
SIM:
Dual SIM (nano SIM + eSIM + microSD)
Obsah balenia
moto g77
USB-C kábel
Príručky
Nástroj na SIM kartu
Ochranné puzdro
Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 164,18 × 77,37 × 7,33 mm
Hmotnosť: 182 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Moto G |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0840493617206 |
| Farba: | čierna |
| Operačná pamäť RAM: | 8 GB |
| Operačný systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Užívateľská pamäť: | 256 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Názov modelu: | Motorola Moto G77 |
| Part Number: | PBAW0036ES |
| Modelový rok: | 2026 |
| Modelové číslo: | XT2621-4 |
| Výška: | 164.18 mm |
| Šírka: | 77.37 mm |
| Hĺbka: | 7.33 mm |
| Hmotnosť: | 182 g |
| Počet SIM kariet: | 1 |
| Typ 1. SIM karty: | nanoSIM |
| Typ 2. SIM karty: | eSIM |
| Hybridný slot: | Áno |
| Pamäťová karta: | Áno |
| Konštrukcia: | Dotykový displej |
| Odolnosť telefónu: | Áno, IP64 |
| Veľkosť displeja: | 6.8 " |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Rozlíšenie displeja px: | 2772 x 1272 |
| Jemnosť displeja: | 450 PPI |
| Typ procesora: | Mediatek Dimensity 6400 |
| Maximálna frekvencia procesora: | 2.5 GHz |
| CPU: | Octa-core |
| GPU: | Mali-G57 MC2 |
| Fotoaparát: | 108 MPx, 8 MPx |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 32 MPx |
| Batéria: | 5200 mAh |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Nie |
| Typ USB pripojenia: | USB-C |
| WiFi štandard: | 802.11a /b/g/n/ac |
| 5G: | Áno |
| GPS: | GPS / Glonass / Galileo / Beidou / QZSS |
| NFC: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Stereo reproduktory: | Áno |
| 3,5mm jack: | Nie |
| Obchod s aplikáciami: | Obchod Play |
| Nabíjačka v balení: | Nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | Motorola Mobility |
|---|---|
| Adresa : | Calle Puerto de Somport 9, Edificio Oxxeo 1ª Planta, 28050 Madrid, Španielsko, https://www.motorola.com |
