Honor Magic V5 5G 16GB/512GB Reddish Brown
Kód: MBL0168264
Poradenská linka
Telefonické poradenstvo
počas pracovných hodín
počas pracovných hodín

Kamenná predajňa
Po rezervácii možnosť vidieť
tovar pred kúpou osobne
tovar pred kúpou osobne

Popredajný servis
Vyzdvihnutie výrobku
pohodlne doma u zákazníka
pohodlne doma u zákazníka

Autorizovaný predajca
Bosch a ďalších značiek
Garancia kvality a originality
Odborne školený personál
Garancia kvality a originality
Odborne školený personál

Rýchly nákup
Nákup aj bez registrácie
Rýchla platba cez QR kód
Rýchla platba cez QR kód

Široký sortiment
Vyše 10.000 produktov
Podrobné popisy tovaru
Podrobné popisy tovaru
Podrobný popis
Mobilný telefón – 7,95" AMOLED 2376 × 1060 (120 Hz), úložisko: 512 GB, RAM: 16 GB a viac, fotoaparát: 50 Mpx (f/2) hlavný + 50 Mpx širokouhlý + 20 Mpx predný, CPU: Qualcomm Snapdragon 8 Elite, NFC, USB-C, 5G, dual SIM, čítačka odtlačkov, rýchle nabíjanie 66 W, batéria 5820 mAh, model 2025, Android
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mobilné telefóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6936520874071 |
| Farba: | hnedá |
| Operačná pamäť RAM: | 16 GB |
| Operačný systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Užívateľská pamäť: | 512 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Názov modelu: | Honor Magic V5 |
| Modelové číslo: | MBH-N49 |
| Konfigurácia SIM: | Dual SIM |
| Slot na pamäťovú kartu: | Nie |
| Rok predstavenia: | 2025 |
| Funkcie: | Čítačka odtlačkov prstov v displeji, OTG, Rýchle bezdrôtové nabíjanie, Rýchle nabíjanie, Vlastná integrovaná AI |
| Typ: | dotykový displej |
| Uhlopriečka displeja: | 7,95" (20,19 cm) |
| Rozlíšenie displeja px: | 2376 × 1060 |
| Rozlíšenie displeja (štandard): | Full HD |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 120 Hz |
| Jemnosť displeja: | 404 PPI |
| Svietivosť displeja: | 5 000 Nitov |
| Tvar výrezu v displeji: | Kruh |
| Výška: | 156,8 mm |
| Šírka: | 74,3 mm |
| Hĺbka: | 8,8 mm |
| Hmotnosť: | 222 g |
| Počet objektívov zadného fotoaparátu: | 3 × |
| Počet objektívov predného fotoaparátu: | 2 × |
| Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu: | 50 Mpx |
| Svetelnosť zadného fotoaparátu: | f/2 |
| Rozlíšenie druhého fotoaparátu s teleobjektívom: | 64 Mpx |
| Svetelnosť druhého fotoaparátu s teleobjektívom: | f/2,5 |
| Rozlíšenie širokouhlého fotoaparátu: | 50 Mpx |
| Svetelnosť širokouhlého fotoaparátu: | f/1,6 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 20 Mpx |
| Svetelnosť predného fotoaparátu: | f/2,2 |
| Rozlíšenie druhého predného fotoaparátu: | 20 Mpx |
| Svetelnosť druhého predného fotoaparátu: | f/2,2 |
| Stabilizácia obrazu: | Optická (OIS) |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 3840 × 2160 (4K Ultra HD) |
| Funkcie fotoaparátu: | Automatické zaostrovanie |
| Kapacita batérie: | 5 820 mAh |
| Max. výkon drôtového nabíjania: | 66 W |
| Max. výkon bezdrôtového nabíjania: | 50 W |
| Používateľsky vymeniteľná batéria: | Vstavaná batéria |
| Označenie procesora: | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Frekvencia procesora: | 4,32 GHz (4 320 MHz) |
| Grafický akcelerátor: | Adreno 830 |
| Bezdrôtové technológie: | A-GPS, Bluetooth, eSIM, GPS, NFC, WiFi |
| Verzia Bluetooth: | 6.0 |
| Dátové služby: | 5G, GSM/GPRS (2G), LTE (4G) |
| Typ hlavnej SIM karty: | Nano SIM alebo eSIM (iba pri Dual SIM verziách) |
| Typ vedľajšej SIM karty: | Nano SIM alebo eSIM (iba pri Dual SIM verziách) |
| Volanie cez internet: | VoLTE, VoWiFi |
| Konektory: | USB-C |
| Senzory: | Barometer, Digitálny kompas (magnetický senzor), Gyroskop, Senzor priblíženia (proximity), Svetelný senzor |
| 3,5 mm Jack: | Nie |
| Príslušenstvo v balení: | Bez nabíjacieho adaptéra (nutné dokúpiť zvlášť), Fólia na displej (nalepená z výroby), Nabíjací kábel (USB-C na USB-C), Obal |
| Verzia operačného systému: | Android 15 |
| Integrovaná umelá inteligencia: | Google Gemini |
| 3D/AR: | 3D model + AR model v Android aplikácii, 3D model + AR model v iOS aplikácii |
| Energetická trieda: | B |
| Rozsah napájacieho výkonu: | 10 – 66 W |
| Adaptér v balení: | Bez adaptéra |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | Honor Technologies Germany GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Toulouser Allee 27, 40211 Düsseldorf, Nemecko, www.honor.com/cz/support/ |
| E-mail : | sk.support@honor.com |
