Garmin Instinct 2X Solar (Graphite)
Kód: MBL0120505
počas pracovných hodín

tovar pred kúpou osobne

pohodlne doma u zákazníka

Garancia kvality a originality
Odborne školený personál

Rýchla platba cez QR kód

Podrobné popisy tovaru
Podrobný popis
Inteligentné a odolné voľnočasové hodinky s GPS, solárnym dobíjaním a taktickými funkciami
Inteligentné hodinky s GPS Garmin Instinct 2X Solar Tactical Edition sú výkonným partnerom pri všetkých dobrodružstvách. Pri potulkách prírodou obzvlášť oceníte solárne sklíčko Power Glass, ktoré sa stará o hybridné dobíjanie inteligentných hodiniek, čím sa predlžuje životnosť batérie. So súpravou taktických funkcií, množstvom športových režimov, zabudovanou presnou GPS a odolnosťou podľa vojenskej normy MIL-STD-810 sa stávajú skvelým nástrojom aj pre extrémne podmienky. Transflektívny chromatický displej MIP je osadený do puzdra z polyméru vystuženom vláknami a chránený chemicky spevneným sklom Corning Gorilla Glass. Preto sú hodinky odolné proti poškriabaniu, nárazom a vysokým teplotám. GPS hodinky Garmin Instinct 2X Solar sú vybavené LEDkovým svietidlom s voliteľnou intenzitou a možnosťou aktivovať zábleskové svetlo. Technológia NFC umožní používať bezkontaktné platby Garmin Pay. Hodinky ponúkajú až 40-dennú výdrž, pričom v režime smartwatch je so solárnym dobíjaním výdrž prakticky neobmedzená.

Kľúčové vlastnosti múdrych hodiniek Garmin Instinct 2X Solar Tactical Edition Black
- Transflektívny chromatický MIP displej je chránený sklíčkom Corning Gorilla Glass
- Solárne sklíčko Power Glass umožňuje solárne dobíjanie inteligentných hodiniek
- Viacpásmová GPS na presné zaznamenanie polohy
- Zabudované senzory ABC na uľahčenie navigácie (výškomer, barometer a trojosový kompas)
- Možnosť navigácie po naplánovanej alebo prejdenej trase a ukladanie bodov v teréne
- Pohodlné ovládanie pomocou veľkých tlačidiel
- Viac ako 25 integrovaných športových aktivít na meranie výkonu
- Technológia NFC umožní používať bezkontaktné platby Garmin Pay
- Zabudované LEDkové svietidlo s voliteľnou intenzitou a červeným svetlom
- V režime inteligentných hodiniek vydržia so solárnym nabíjaním prakticky neobmedzene dlho*
- Múdre hodinky spĺňajú vojenské štandardy odolnosti MIL-STD-810
- Podpora mierenia pri streľbe s funkciou balistickej kalkulačky (za poplatok)
- Bezpečnostná funkcia Kill Switch po stlačení kombinácie klávesov zmaže všetky používateľské dáta
- Možnosť nastavenia podsvietenia v displeji pre bezproblémové používanie systémov na nočné videnie
- Predpokladá sa celodenné nosenie vrátane troch hodín denne vonku pri intenzite svetla 50 000 luxov

Presná GPS, solárne dobíjanie a vstavané svietidlo LED
V inteligentných hodinkách sa ukrýva vstavaný satelitný prijímač kompatibilný so systémami GPS, GLONASS a GALILEO, vďaka čomu získate presné informácie o aktuálnej polohe. Ak sa často vydávate do terénu, určite oceníte snímače ABC (Altimeter = výškomer, Barometer a Compass = trojosový kompas) na uľahčenie navigácie. Tieto senzory je možné nechať kalibrovať automaticky alebo sa môžete pustiť do kalibrácie manuálne. V inteligentných hodinkách Garmin sa nachádza doplnok ukazujúci aktuálnu nadmorskú výšku a kombináciou viacerých nameraných hodnôt (pulzný oxymeter, srdcový pulz a dychová frekvencia) určí mieru aklimatizácie na zmenu nadmorskej výšky alebo teploty. Pomocou navigačnej funkcie si môžete automaticky nechať vypočítať trasu do cieľa alebo si svoju vlastnú naplánovať v počítači alebo mobilnom telefóne. Urobiť tak môžete prostredníctvom mapy.cz a denníka Garmin Connect. Vo výbave inteligentných hodiniek Instinct 2X Solar Tactical Edition je zabudované LEDkové svietidlo s premenlivou intenzitou a zábleskovým svetlom. Sklíčko Power Glass sa stará o solárne nabíjanie, ktoré výrazne predlžuje životnosť batérie.

Taktické funkcie múdrych hodiniek Garmin
Na inteligentných hodinkách môžete zapnúť špeciálny režim osvetlenia displeja, ktorý je kompatibilný so systémami na nočné videnie. Aktiváciou režimu Stealth Mode sa deaktivuje ukladanie a zdieľanie pozície GPS. Zároveň sa vypína bezdrôtová komunikácia a možnosti pripojenia, aby ste nezanechali ani jedinú stopu. Na zabezpečenie jednoduchej pozície s ostatnými sú k dispozícii dva formáty súradníc (UTM a MGRS) zobrazené na jednej obrazovke. Múdre hodinky Garmin Instinct 2X Solar Tactical Edition pomáhajú s výpočtom bodu výsadku z veľkých výšok podľa vzoru vojenských postupov. Využiť budete môcť aj balistickú kalkulačku na získanie podpory mierenia pri streľbe v teréne na dlhú vzdialenosť (za poplatok).

Veľa funkcií uľahčuje každodenný život
Múdre hodinky Garmin Instinct 2X Solar sú vybavené technológiou NFC na využitie populárnych bezkontaktných platieb prostredníctvom Garmin Pay (ak je podporované bankou). Samozrejmosťou sú notifikácie na prichádzajúce mejly, správy, hovory alebo ďalšie oznámenia z aplikácií, ktoré sú nainštalované v spárovanom smartfóne. Cez platformu Connect IQ môžete do hodiniek stiahnuť nové ciferníky a aplikácie, ktoré rozšíria funkcie inteligentných hodiniek Garmin Instinct 2X Solar. Ak budete mať hodinky spárované s telefónom, je možné využiť funkciu Detekcia nehody. Tá spočíva v automatickom alebo manuálnom zaslaní informácie o možnej nehode vybraným kontaktom. Do inteligentných hodiniek Garmin Instinct 2X Solar je možné samozrejme preniesť aj informácie z kalendára, aby ste mali prehľad o svojom programe.

Múdre hodinky Garmin Instinct 2X Solar ponúkajú všestranné športové využitie
V múdrych hodinkách je integrovaných viac ako 25 športových profilov na presné zaznamenanie aktivity. Hodinky Smartwatch Garmin Instinct 2X Solar dokážu sledovať výkon aj pri prekážkových pretekoch, keď zaznamenávajú časy medzi bežeckými a prekážkovými úsekmi. Pri prvom okruhu vykonáte zaznamenanie automaticky a potom už budú hodinky všetko sledovať samy. Špeciálne športové profily umožnia zaznamenávať a viesť tréningy HIIT, Tabata, AMRAP, EMOM či vlastný tréning. Na základe kondície môžu múdre hodinky Garmin Instinct 2X Solar odporučiť každodenné tréningové odporúčania podľa kondície, aktuálnej záťaže aj stavu tréningu. Regeneračný asistent zase zobrazuje, aká dlhá regenerácia by pre vás bola vhodná. Funkcia zohľadňuje nielen intenzitu tréningu, ale aj ďalšie faktory, ako je stres, množstvo spánku alebo denná miera pohybu.

Múdre hodinky monitorujú zdravotné funkcie
Inteligentné hodinky Garmin Instinct 2X Solar sú vybavené kvalitným optickým snímačom, ktorý monitoruje pulzovú frekvenciu a upozorní vás, ak je pokojový tep dlhší čas príliš vysoký alebo nízky. Inteligentné hodinky dokážu tiež sledovať pulzovú frekvenciu pri činnostiach. Vďaka informáciám o variabilite srdcového pulzu (VST) získate jasnejšiu predstavu o svojom zdraví, regenerácii i výkone. S pomocou snímača Pulse Ox múdre hodinky Garmin merajú saturáciu krvi kyslíkom, takže budete vedieť, ako telo vstrebáva kyslík. Funkcia Body Battery zobrazuje stupnicu od 0 do 100, energiu tela, vďaka čomu si môžete lepšie naplánovať činnosť. Hodinky Garmin Instinct 2X Solar monitorujú spánok, pričom zaznamenajú ľahký a hlboký spánok aj fázu REM. Všetky hodnoty sa po spárovaní s mobilným telefónom prenesú do aplikácie Garmin Connect, kde si môžete výsledky ešte lepšie vyhodnotiť.

GPS hodinky Garmin Instinct 2X Solar používajú rýchloupínacie remienky QuickFit
Vďaka vymeniteľným remienkom s rýchloupínacím mechanizmom QuickFit môžete prispôsobiť vzhľad inteligentných hodiniek Garmin Instinct 2X svojmu štýlu. Jednoducho posunutím osky vyberte remienok a nasaďte iný. K dispozícii sú silikónové, kožené alebo kovové remienky v rôznych farebných vyhotoveniach.

Obchod Connect IQ
Otvorená platforma Connect IQ je určená na aplikácie vývojárov tretích strán, takže tu môžete objavovať a sťahovať nové aplikácie, ktoré pomáhajú prispôsobiť si inteligentné hodinky Garmin Instinct 2X Solar na mieru, vašim potrebám. K dispozícii sú štýlové ciferníky, fitnesové aplikácie, živé hudobné platformy, praktické nástroje, zábavné hry a pod.

Aplikácia Garmin Connect vedie záznamy o činnosti
Po spárovaní hodiniek Garmin Instinct 2X Solar s mobilnou aplikáciou Garmin Connect cez bluetoothové rozhranie sa zaznamenaná aktivita automaticky prenesie do osobného tréningového denníka, kde dôjde k jej komplexnému vyhodnoteniu. Jednotlivé hodnoty sú zobrazené vo forme prehľadných grafov vrátane zobrazenia tréningového efektu a odporúčanej doby regenerácie. Aplikácia aj používateľské prostredie inteligentných hodiniek Garmin Instinct 2X Solar sú kompletne lokalizované do češtiny.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Instinct |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0753759319328 |
| Kompatibilný OS: | Android, iOS |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | Smart hodinky |
| Značka: | Garmin |
| Modelový rad: | Instinct 2 Solar |
| Model: | X |
| Part Number: | 010-02805-00 |
| Určenie: | Unisex |
| Max. výdrž batérie: | 960 h (40 d) |
| Uhlopriečka displeja: | 1,1" |
| Rozlíšenie displeja px: | 176 × 176 |
| Tvar ciferníka: | Okrúhly |
| Typ displeja: | Transflektívny MIP |
| Sklíčko: | Power Glass |
| Verzia kompatibilného OS: | Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 13.0, Android 14.0, Android 15.0, Android 7.0, Android 8.0, Android 9.0, iOS 14, iOS 15, iOS 16, iOS 17, iOS 18 |
| Veľkosť puzdra: | 50 mm |
| Materiál puzdra: | Plast |
| Farba puzdra: | Čierna |
| Vodotesnosť: | 100 m (10 ATM) |
| Štandard odolnosti: | MIL-STD 810G |
| Spôsob ovládania: | Ovládanie tlačidlami |
| Hmotnosť: | 67 g |
| Bezdrôtová technológia: | ANT+, Bluetooth, GPS, NFC |
| Typ NFC platby: | Garmin Pay |
| Senzory a hardvér: | Barometer, Galileo, GLONASS, Gyroskop, Kompas, Oxymeter, Teplomer okolitej teploty, Vibrácie |
| Športové aktivity: | Beh, Cyklistika, Fitness, Chôdza, Joga, Lyžovanie, Outdoor, Plávanie, Turistika, Veslovanie |
| Funkcia merania športu: | Detekcia začatia aktivity, Intervalový tréning, Krokomer, Prevýšenie, Rýchlosť, Tempo, Tepová frekvencia, Vyjdené poschodia, Výpočet kalórií, Vzdialenosť, Záznam trasy |
| Zdravotné funkcie: | Meranie saturácie kyslíka v krvi, Meranie úrovne stresu, Monitoring spánku, Sledovanie menštruačného cyklu, Upozornenie na srdcové problémy |
| Smart funkcie: | Hľadanie mobilu, Navigácia, Ovládanie prehrávača hudby v mobile, Predpoveď počasia, Solárne nabíjanie, Vlastné ciferníky |
| Meranie pulzu hrudným pásom: | Áno |
| Sledovanie polohy a trasy: | Pomocou GPS v hodinkách |
| Špecializované funkcie pre aktivity: | Golfové funkcie, Lyžiarske funkcie, Outdoorové funkcie |
| Notifikácie z telefónu: | Messenger, Prichádzajúci hovor, SMS, Sociálne siete, WhatsApp |
| Správy: | Prednastavené odpovede na správy (iba Android) |
| OS hodiniek: | Vlastný OS výrobca |
| Jazyk mobilnej aplikácie: | Angličtina, Čeština, Maďarčina, Nemčina, Slovenčina |
| Jazyk rozhrania: | Angličtina, Čeština, Maďarčina, Nemčina, Slovenčina |
| Farba ramienka: | Čierna |
| Materiál remienka: | Silikón |
| Vymeniteľný remienok: | Áno |
| Min. obvod zápästia: | 14,5 cm |
| Max. obvod zápästia: | 22,8 cm |
| Typ zapojenia: | 26 mm Garmin QuickFit |
| Bežná výdrž batérie: | 65 h (2,71 d) |
| Interné úložisko: | Nie |
| Kapacita úložiska: | 0,06 GB |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | Garmin Würzburg GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Leightonstraße 7, 97074 Würzburg, Nemecko |
| E-mail : | EUResponsiblePerson@garmin.com |
