Garmin fenix E - 47mm, AMOLED, Stainless Steel/Graphite, Black band
Kód: MBL0143392
počas pracovných hodín

tovar pred kúpou osobne

pohodlne doma u zákazníka

Garancia kvality a originality
Odborne školený personál

Rýchla platba cez QR kód

Podrobné popisy tovaru
Podrobný popis
Garmin Fenix E – Hodinky na šport aj do spoločnosti
Hodinky radu Garmin Fenix sú kultovými inteligentnými hodinkami s vysokou odolnosťou, dlhou výdržou a všestranným športovo-outdoorovým využitím. Navyše ponúkajú priebežné meranie širokej škály zdravotných dát, elegantný dizajn, bohatú ponuku inteligentných funkcií a kompatibilitu so smartfónmi iOS aj Android. Veľkosť 47 mm je vhodná pre stredné a väčšie zápästie. Smart hodinky Garmin Fenix E sú osadené odolnou oceľovou lunetou a vysoko svietivým AMOLED displejom s jasnými farbami a vysokým rozlíšením. Displej možno nastaviť do režimu trvalého svietenia (Always On) alebo do režimu zhasínania s predĺženou výdržou batérie. V režime zhasínania sa displej hodiniek Garmin Fenix E prebúdza gestami v okamihu, keď zápästie s hodinkami zdvihnete a otočíte k tvári. Počas športového využitia môžete samostatne nastaviť, či má displej zhasínať alebo byť trvalo viditeľný. Displej smart hodiniek je krytý minerálnym sklíčkom tvrdeným technológiou Corning® Gorilla® Glass. Jednou z hlavných výhod modelu Fénix E (47 mm) je extrémne dlhá výdrž batérie, ktorá v režime zhasínania dokáže hodinky napájať až 16 dní na 1 nabitie. Smart hodinky Garmin využívajú systém rýchlo výmenných remienkov s možnosťou striedať viac farieb alebo materiálov remienkov podľa nálady či podľa štýlu oblečenia. Hodinky používajú remienky kompatibilné so systémom QuickFit 22 mm.

Kľúčové vlastnosti smart hodiniek Garmin Fenix E, 47 mm, Stainless Steel/Graphite Band
- Všestranné športové/outdoorové využitie
- Výdrž až 16 dní v režime smart hodiniek
- 1,3" AMOLED displej (416 × 416 px) s krycím tvrdeným sklíčkom Corning® Gorilla® Glass
- Plnohodnotná kombinácia dotykového a tlačidlového ovládania
- Vysoká odolnosť, vodoodolnosť na ponorenie do 100 metrov vrátane možnosti ovládania tlačidiel
- Celodenné meranie a záznam zdravotných dát bez nutnosti každodenného nabíjania
- Inteligentné funkcie kompatibilné s iOS a Android smartfónmi
- Bezkontaktné platby, prehrávač hudby, hľadanie telefónu
- Vstavaný barometer, výškomer, hĺbkomer, kompas, teplomer
- Možnosť zobrazenia vrstevníc vďaka mapám TopoActive
- Predinštalované mapy golfových ihrísk a lyžiarskych stredísk po celom svete

Garmin smart hodinky s odolným vyhotovením a vynikajúcim displejom
Dominantou hodiniek Garmin Fenix E je 1,3" AMOLED displej, ktorý vyniká kvalitou zobrazenia farieb, animácií a všetkých detailov. Aby nedošlo k jeho poškodeniu, môžete sa spoľahnúť na ochranné sklíčko Corning® Gorilla® Glass. Garmin smart hodinky sa dajú ľahko ovládať cez dotykový displej alebo tlačidlá.

Športové funkcie pre začínajúcich aj pokročilých športovcov
Športové využitie patrí medzi hlavné argumenty na výber hodiniek radu Garmin Fénix. Hodinky využívajú systém športových profilov vyhradených pre jednotlivé športové aktivity. Každý športový profil má svoje vlastné nastavenia a špecifické funkcie pre daný druh športu. Garmin hodinky Fenix E sú využiteľné pre väčšinu športových aktivít, ako indoorových, tak aj vonkajších. Medzi aktivity, v ktorých hodinky nachádzajú najčastejšie využitie patrí: chôdza, beh, jazda na bicykli, plávaniu, lyžovanie, triatlon, veslovanie, posilňovanie, joga, golf a mnoho ďalších športov. Vysoká odolnosť a dlhá výdrž predurčuje hodinky na využitie pri outdoorových aktivitách. Smart hodinky Garmin Fenix E sú na tieto účely vybavené snímačmi elektromagnetického kompasu s automatickou korekciou náklonu, snímačom barometrického tlaku, výškomerom a hĺbkomerom. Hodinky sú nad podrobnou mapou schopné podrobne navigovať vrátanepodrobných navigačných pokynov pri pohybe po trase. Trasy možno plánovať priamo v hodinkách, v mobilnej aplikácii Garmin Connect alebo aj pomocou obľúbenej slovenskej aplikácie Mapy.sk. Výpočet presnej pozície zaisťujesatelitný prijímač s podporou GPS/GLONASS/GALILEO satelitných systémov a viackanálovým Multiband GPS prijímačom.

Hodinky Garmin Fenix E prinášajú presnejší monitoring zdravia pre zdravší životný štýl
Hodinky Garmin Fenix E majú dlhú výdrž, čo umožňuje celodenné nosenie hodiniek bez nutnosti ich častého odkladania z dôvodu dobíjania. Hodinky sú preto schopné priebežne merať a zaznamenávať denné aj nočné zdravotné a pohybové dáta. Ide predovšetkým o hodnoty srdcovej frekvencie, variability srdcového tepu, miery okysličenia krvi, frekvenciu dýchania, denný počet krokov, vystúpaných poschodí a minút intenzívneho pohybu. Z meraných veličín hodinky odvodzujú ďalšie funkcie a veličiny, ako sú hodnoty Body Battery, Stress Score, Stav variability srdcového tepu, Stav aklimatizácie na teplotu a nadmorskú výšku a ďalšie. Do skupiny funkcií monitorujúcich zdravie patria aj funkcie na meranie dĺžky a kvality spánku. Okrem dĺžky a hodnoty Skóre kvality spánku merajú hodinky Garmin Fenix E aj jednotlivé fázy spánku, krátke zdriemnutie a poskytujú odporúčania na dosiahnutie kvalitnejšieho spánku a regenerácie.

Inteligentné funkcie vám uľahčia každodenný život
Inteligentné hodinky Garmin Fénix E možno prepojiť so smartfónmi s operačným systémom Android aj iOS. V oboch platformách je samozrejmosťou možnosť zobrazenia notifikácií a prichádzajúcich volaní na displeji hodiniek. Ak vlastníte telefón so systémom Android, môžete navyše na správy odpovedať priamo z displeja hodiniek. K obľúbeným funkciám patria bezkontaktné platby Garmin Pay, ktoré umožňujú do hodiniek Fenix E vložiť odtlačok bežnej platobnej karty (pokiaľ vaša karta funkciu podporuje) a ďalej hodinkami platiť podobným spôsobom, ako pri využití platobnej karty. Ďalšou populárnou vychytávkou je zabudovaný hudobný prehrávač s podporou offline počúvania služieb Spotify, Deezer alebo Amazon Music. Pomocou Bluetooth stačí k hodinkám Garmin Fenix E pripojiť bezdrôtové slúchadlá a počúvať hudbu aj bez telefónu.

Mobilná aplikácia Garmin Connect
Na komunikáciu so smartfónom a na dlhodobé ukladanie nameraných dát používajú Garmin smart hodinky Fenix E mobilnú aplikáciu Garmin Connect, ktorá je na stiahnutie k dispozícii zadarmo. Aplikácia aj používateľské prostredie inteligentných hodiniek Garmin Fenix E sú kompletne lokalizované do slovenčiny.

Rad užitočných doplnkov z Connect IQ
Obchod Connect IQ™ predstavuje univerzálny zdroj na prispôsobenie si hodiniek Garmin Fenix E svojim potrebám. Stiahnite si nové aplikácie, widgety, ciferníky, dátové polia, služby na streamovanie hudby a ďalšie.

Dodatočné parametre
| Kategória: | fenix® 8/8 Pro/E |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0753759341336 |
| Kompatibilný OS: | Android, iOS |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | Smart hodinky |
| Určenie: | Unisex |
| Značka: | Garmin |
| Modelový rad: | Garmin fenix E |
| Part Number: | 010-03025-00 |
| Max. výdrž batérie: | 504 h (21 d) |
| Tvar ciferníka: | Okrúhly |
| Uhlopriečka displeja: | 1,3" |
| Rozlíšenie displeja px: | 416 × 416 px |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Sklíčko: | Gorilla Glass |
| Veľkosť puzdra: | 47 mm |
| Materiál puzdra: | Plast |
| Farba puzdra: | Čierna |
| Spôsob ovládania: | Kombinované |
| Hmotnosť: | 76 g |
| Bezdrôtová technológia: | ANT+, Bluetooth, GPS, NFC, WiFi |
| Typ NFC platby: | Garmin Pay |
| Senzory a hardvér: | Senzory a hardvér |
| Pripojenie: | GPS |
| Športové aktivity: | Beh, Cyklistika, Fitness, Chôdza, Joga, Lyžovanie, Plávanie, Veslovanie |
| Funkcia merania športu: | Rýchlosť, Vzdialenosť, Záznam trasy |
| Smart funkcie: | Integrované mapy, Navigácia, Prehrávač hudby v hodinkách |
| Sledovanie polohy a trasy: | Pomocou GPS v hodinkách |
| Farba ramienka: | Čierna |
| Materiál remienka: | Silikón |
| Vymeniteľný remienok: | Áno |
| Min. obvod zápästia: | 12,5 cm |
| Max. obvod zápästia: | 20,8 cm |
| Typ zapojenia: | 22 mm Garmin QuickFit |
| Bežná výdrž batérie: | 384 h (16 d) |
| Interné úložisko: | Áno |
| Kapacita úložiska: | 16 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | Garmin Würzburg GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Leightonstraße 7, 97074 Würzburg, Nemecko |
| E-mail : | EUResponsiblePerson@garmin.com |
