Bosch Akumulátorová okružní pila GKS 18V-68-2 Professional, karton, solo
Kód: 06016D0000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Paralelní doraz 1619P16999, 1× pilový kotouč na dřevo, Odsávání, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Snadno řeže houževnaté materiály díky zvýšené odolnosti proti přetížení
- Zvyšuje efektivitu pracovního zatížení díky vynikající řezné rychlosti
- Systém KickBack Control vás udržuje v bezpečí
- Praktické LED světlo osvětlí tmavé pracovní prostory
Bosch PRO GKS 18V-68-2 Professional: Podrobnější informace
Pokud potřebujete výkonnou akumulátorovou okružní pilu, která rychle a přesně řeže i tvrdé materiály, zvolte Bosch PRO GKS 18V-68-2 Professional. Tato robustní pila zvládá měkké i tvrdé dřevo a náročné pracovní zatížení bez zaseknutí díky zvýšené odolnosti proti přetížení. Bosch GKS 18V-68-2 Professional poskytne výkon, který zvyšuje výkonnost bez zbytečných kabelů. Díky výkonnému bezuhlíkovému motoru má skvělou řeznou rychlost a chrání vás díky funkci KickBack Control.
Bosch PRO GKS 18V-68-2 Professional je určena pro příčné řezy, dělicí řezy a šikmé řezy do různých druhů dřeva od borovice až po ořech, jakož i pro vícevrstvé OSB desky. Bosch PRO GKS18V-68-2 Professional má lopatkový spínač a dodává výkon ekvivalentní 1400 W elektrické pile. Dodává se s inteligentním brzdovým systémem a váží pouze 3,5 kg (bez akumulátoru a kotouče). Má také adaptér pro odsávání prachu.
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednávací číslo Bosch
06016D0000
0 601 6D0 000
0.601.6D0.000
EAN
4053423332940
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílna |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423332940 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Kompatibilita s vodící kolejničkou: | ne |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 69 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 5.225 – 5.775 ot/min |
| Rozmery základovej dosky: | 312 × 164 mm |
| Ø otvoru pílového kotúča pri priemere pílového kotúča 184 mm: | 20 mm |
| Max. hĺbka rezu pri uhle zošikmenia 45° pri priemere pílového kotúča 190 mm: | 46,5 mm |
| Max. hĺbka rezu pri uhle zošikmenia 45° pri priemere pílového kotúča 184 mm: | 44,5 mm |
| Max. hĺbka rezu pri uhle zošikmenia 90° pri priemere pílového kotúča 184 mm: | 66 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 3,5 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Bosch GKS 18V-68-2 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
