Bosch Akumulátorová kmitací pila EasySaw 18V-70, solo
Kód: 0603012000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro jemné a čisté řezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily pro speciální aplikace - Řeže měkké materiály.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Dobré a vhodné pro nerezovou ocel.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro rychlé přířezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Bez vytrhávání ve dřevě.
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání laminovaných pracovních desek bez trhání
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Rychlé, odolné proti zlomení, s dlouhou životností.
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Dobré a vhodné pro nerezovou ocel.
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro řezání laminovaných pracovních desek bez trhání s vysokou přesností
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Dobré a výhodné.
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na dřevo s kovem - Univerzální pilový list pro rychlé řezy hrubých i tenkých materiálů.
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro řezání laminovaných pracovních desek bez trhání s vysokou přesností
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro přesné, čisté řezy do laminátu.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Dobré a vhodné pro nerezovou ocel.
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, 1 pilový list T 144 D - možnost dokoupení jako sada po 5 ks 2608630040, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Snadné ovládání řezání jediným tlačítkem
- Vynikající nářadí pro řezání dřeva do tloušťky 70 mm, např. laminátových podlahovin
- Bezproblémové ovládání díky spoušti s variabilní rychlostí umožňuje plynulé spuštění a změnu rychlosti
- Všestranné použití pro přímé a oblé řezy dřeva, plastů a kovu
- Snadná výměna pilového listu díky systému SDS
- Regulace frekvence zdvihů
- Řada nářadí Easy: zaměřené na jednoduchost, pro malé až středně velké úlohy
- Aplikace: Přesné řezání laminátových podlahovin v přímé linii, Snadné řezání kruhových otvorů, Snadné nastavení šikmých řezů, Plynulé řezání kovů, Snadné řezání v domácnosti, Zkracování kabelových kanálů
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Akumulátorová přímočará pila Bosch EasySaw 18V-70 pro snadné řezání v domácnosti
Jednoduchá a spolehlivá kompaktní pila Bosch EasySaw 18V-70 je důvěryhodnou volbou pro domácí kutily a pro kreativní práce. Díky snadnému ovládání jediným tlačítkem tato lehká přímočará pila zvládne přímé a oblé řezy dřeva tloušťky až 70 mm, např. dřevěné police nebo laminátové podlahoviny, a kovu tloušťky až 6 mm. Praktické používání zaručuje spoušť s variabilní rychlostí umožňující plynulé spuštění a úpravu rychlosti. Aby bylo zajištěno přesné řezání, linie řezu zůstávají viditelné díky speciální funkci ofukování, která odstraňuje piliny. Snadná výměna pilového listu díky vestavěnému systému SDS. Toto nářadí patří do aliance POWER FOR ALL ALLIANCE. Jeden akumulátor lze používat s množstvím nářadí různých značek.
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
0603012000
0 603 012 000
0.603.012.000
EAN
4053423229912
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priamočiare píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423229912 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 0 – 2.600 min-1 |
| Zdvih: | 20 mm |
| Základná doska: | Oceľ |
| Uhol rezu (naľavo/napravo) max.: | 45° |
| Hmotnosť: | 1,3 kg |
| Hĺbka rezu do dreva: | 70 mm |
| Hĺbka rezu do ocele: | 6 mm |
| Hĺbka rezu do hliníka: | 15 mm |
| Dĺžka: | 235 mm |
| Šírka: | 80 mm |
| Výška: | 195 mm |
Přímočará pila Easy PST 650 od firmy Bosch: Easy Rider – pro přesné křivky a přímky
Univerzální přímočará pila PST 800 PEL od firmy Bosch: s kurzem preciznosti – podél linie řezu s funkcí CutControl
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
