Bosch Kmitací pila GST 150 CE, kufr
Kód: 0601512000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání laminovaných pracovních desek bez trhání
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro jemné a čisté řezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na řezání PVC, PA, PS.
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání laminovaných pracovních desek bez trhání
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro jemné a čisté řezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro jemné řezy i do tvrdého dřeva.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Dobré a výhodné.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro přesné a hladké řezy.
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání laminovaných pracovních desek bez trhání
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Rychlé, odolné proti zlomení, s dlouhou životností.
List EXPERT ‘Stainless Steel’ s dlouhou životností pro řezání plechu z nerezové oceli
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro jemné řezy i do tvrdého dřeva.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro rychlé přířezy.
List EXPERT ‘Hardwood Fast’ s dlouhou životností pro řezání tvrdého dřeva a abrazivních dřevoobráběcích materiálů
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro řezání laminovaných pracovních desek bez trhání s vysokou přesností
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Dobré a výhodné.
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Ochrana proti vytrhnutiu materiálu, Odsávacia súprava 2605510294, Kĺzavá pätka 2601099183, Ochranný kryt 2605510293, Odsávacia hubica 2605730055, 1x pílový list, Balenie kufor na prenášanie
Užívateľské výhody náradia
- Veľké výkonové rezervy aj v tvrdých a hrubých trámoch, vďaka výkonnému 780 W motoru, ktorý odoláva aj preťaženiu
- Extrémne odolná a ohybu odolná základná doska pre to najnáročnejšie použitie
- Veľká presnosť rezu vďaka novému systému upínania pílových listov
- Systém upínania pílových listov bez nástrojov na jednoduchú a rýchlu výmenu pílového listu
- Ergonomická úchopová oblasť s plochami s mäkkou tlmiacou vložkou Softgrip pre veľký komfort pri práci
- 4-stupňový výkyv pre jemné až hrubé rezy
- Elektronická predvoľba otáčok
- Nastavenie orbitálneho výkyvu
- Odsávanie prachu
- Systém Bosch SDS
- Elektronika
- Konštantná elektronika
- Kompatibilita s vodiacou koľajnicou FSN len paralelne s paralelným dorazom (odkaz tu)
modré profesionálne náradie Bosch Professional - náradie pre profesionálov
Práca s náradím
Bosch GST 150 CE Professional: Podrobnejšie informácie
GST 150 CE Professional je elektrická robustná priamočiara píla Bosch na náročné nasadenie. Valcovitá rukoväť umožňuje jednoduché ovládanie náradia a hladkú manipuláciu pri používaní aj pri rezaní materiálu zospodu. Priamočiara píla je vybavená extrémne odolnou základnou doskou odolnou voči ohýbaniu, ktorá zaručuje vysoký výkon aj pri najnáročnejšom rezaní. Spoľahlivý motor triedy 780 W a konštantná rýchlosť takisto umožňujú rezanie aj najtvrdších materiálov, ako napr. hrubých trámov. Toto náradie je určené na oblé rezy masívneho dreva, drevoštiepkových dosák a drevených kompozitných materiálov. Je kompatibilné so systémom Bosch Click & Clean, ako aj s inými vysávačmi Bosch.
Priamočiara píla preukazuje svoj vysoký výkon obzvlášť pri uhlovom a kruhovom rezaní rôznych druhov materiálov ako je napríklad drevo, sadrokartón alebo debniaci materiál. Pri takomto spôsobe rezania jej 780-wattový motor zaisťuje rýchly postup pri práci. Konštrukcia motora je navrhnutá tak, aby sa prispôsobila aj vyšším napájacím hodnotám pracovného zaťaženia, čo zabraňuje prehrievaniu motora. Kmitacia píla GST 150 CE / BCE Professional od firmy Bosch preto disponuje vysokou rezervou výkonu vďaka svojej schopnosti pracovať aj pri vyššom zaťažení, čo je o tretinu viac, než u konkurenčných strojov v tejto cenovej triede.
Objednávacie číslo Bosch
0601512000
0 601 512 000
0.601.512.000
EAN
3165140463720
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priamočiare píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140463720 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 150 mm |
| Tvar: | hřib |
| Menovitý príkon: | 780 W |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 500 – 3.100 min-1 |
| Výška zdvihu: | 26 mm |
| Uhol úkosu (naľavo/napravo), max.: | 45° |
| Hmotnosť: | 2,6 kg |
| Dĺžka sieťovej šnúry: | 4 m |
| Max. hĺbka rezu do hliníka: | 20 mm |
| Max. hĺbka rezu do nelegovanej ocele: | 10 mm |
Přímočará pila Easy PST 650 od firmy Bosch: Easy Rider – pro přesné křivky a přímky
Univerzální přímočará pila PST 800 PEL od firmy Bosch: s kurzem preciznosti – podél linie řezu s funkcí CutControl
Přímočará pila řady Easy - PST 700 E od firmy Bosch: Easy Rider – pro přesné křivky a přímky
Přímočará pila řady Expert - PST 900 PEL od firmy Bosch: projděte s maximální přesností přes všechny materiály
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
