Bosch Akumulátorová kmitací pila UniversalSaw 18V-100, solo
Kód: 0603011100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání laminovaných pracovních desek bez trhání
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na řezání PVC, PA, PS.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Dobré a vhodné pro nerezovou ocel.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily pro řezání PMMA.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Rychlé, odolné proti zlomení, s dlouhou životností.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro jemné a čisté řezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Odolný proti zlomení, s dlouhou životností.
List EXPERT ‘Hardwood Fast’ s dlouhou životností pro řezání tvrdého dřeva a abrazivních dřevoobráběcích materiálů
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily pro speciální aplikace - Řeže měkké materiály.
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
List EXPERT 'Carbon Fiber Clean' s dlouhou životností pro čisté řezy uhlíkových vláken
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Rychlé, odolné proti zlomení, s dlouhou životností.
List EXPERT ‘Multi Material’ s dlouhou životností pro řezání více stavebních materiálů
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro přesné a hladké řezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Dobré a výhodné.
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, CutControl 2609256981, Chránič proti vytrhávání materiálu - možnost dokoupení jako sada po 5 ks 2607010079, Ochranná patka 1600A024NL, Průhledný ochranný kryt 2609004220, 2 pilové listy T 144 D - možnost dokoupení jako sada po 5 ks 2608630040, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Hloubka řezu 100 mm a různé příslušenství zaručuje přesvědčivé výsledky
- Rychlé řezání díky 4stupňovému kyvadlu
- Spoušť s variabilní rychlostí pro komfortní používání, funkcí plynulého spuštění a úpravy výkonu
- Přímé a oblé řezy dřevěných pracovních desek, parketových podlahovin a hliníkových profilů
- Systém SDS umožňuje snadnou výměnu pilového listu
- Regulace frekvence zdvihů
- Kyvadlo
- Řada nářadí Universal: zaměřené na funkčnost a výkonnost pro širší okruh úloh, na středně velké úlohy
- Aplikace: Tvorba individuálních projektů z palet, Navrženo na řezání dřeva až do tloušťky 100 mm, Funkce CutControl pro přesné vedení po linii řezu, Kontrolované pilování pro přesné zakřivené řezy, Řezání vysoce lesklého nábytku použitím ochranné patice na choulostivé povrchy, Rychlé a plynulé řezání kovu, Řezání podlahových lišt, Řezání kuchyňských desek, Přímočaré a oblé řezy parketových podlahovin
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Skutečně univerzální pila Bosch UniversalSaw 18V-100 pro všestranné řezání
Akumulátorová pila Bosch UniversalSaw 18V-100 zvládne rozmanité řezání v domácnosti, ať už parket, nebo výrobu polic. Nabízí hloubku řezu 100 mm do dřeva a 8 mm do oceli a dodává se s rozmanitým užitečným příslušenstvím. Tato přímočará pila poskytuje špičkové výsledky díky 4stupňovému kyvadlu, které tlačí pilový list i do nejtvrdších materiálů. Pokročilí a domácí kutilové ocení komfortní a plynulé ovládání výkonu díky spoušti s variabilní rychlostí; systém SDS umožňuje komfortní a snadnou výměnu pilového listu. Toto nářadí patří do aliance POWER FOR ALL ALLIANCE. Jeden akumulátor lze používat s množstvím nářadí různých značek.
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
0603011100
0 603 011 100
0.603.011.100
EAN
4053423225952
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priamočiare píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423225952 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 0 – 2.600 min-1 |
| Zdvih: | 20 mm |
| Základná doska: | Oceľ |
| Uhol rezu (naľavo/napravo) max.: | 45° |
| Hmotnosť: | 1,6 kg |
| Hĺbka rezu do dreva: | 100 mm |
| Hĺbka rezu do ocele: | 8 mm |
| Hĺbka rezu do hliníka: | 18 mm |
| Dĺžka: | 240 mm |
| Šírka: | 80 mm |
| Výška: | 200 mm |
Přímočará pila Easy PST 650 od firmy Bosch: Easy Rider – pro přesné křivky a přímky
Univerzální přímočará pila PST 800 PEL od firmy Bosch: s kurzem preciznosti – podél linie řezu s funkcí CutControl
Přímočará pila řady Easy - PST 700 E od firmy Bosch: Easy Rider – pro přesné křivky a přímky
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
