Bosch Kmitací pila GST 750, kufr
Kód: 06015B4121
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
List EXPERT ‘Multi Material’ s dlouhou životností pro řezání více stavebních materiálů
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro jemné řezy i do tvrdého dřeva.
List EXPERT ‘Hardwood Fast’ s dlouhou životností pro řezání tvrdého dřeva a abrazivních dřevoobráběcích materiálů
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Rychlé, odolné proti zlomení, s dlouhou životností.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Bez vytrhávání v dřevě, i v tvrdém dřevě.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily pro speciální aplikace - Řeže měkké materiály.
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání laminovaných pracovních desek bez trhání
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Rychlé, odolné proti zlomení, s dlouhou životností.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro jemné a čisté řezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro přesné, čisté řezy do laminátu.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Dobré a vhodné pro nerezovou ocel.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Odolný proti zlomení, s dlouhou životností.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro jemné řezy i do tvrdého dřeva.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro přesné a hladké řezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro jemné řezy i do tvrdého dřeva.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro jemné a čisté řezy.
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Chránič proti vytržení materiálu 2607010079, Přední plastový kryt 1619PB9369, Plastová kluzná patka 1619PB9360, 1x pilový list, Balení kufr na přenášení
Výhody pro uživatele nářadí
- Rychlejší a přesnější řezání díky výkonnému motoru třídy 520 W
- Přesné řezy a jemná finální úprava díky 4stupňovému předkmitu
- Nastavitelná rychlost pro různé materiály díky kolečku nastavení rychlosti
- Snadné řezání masivního dřeva, kovu a jiných materiálů s touto výkonnou elektrickou přímočarou pilou
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Nejlepší výsledky práce s přednastavenými otáčkami: Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Pohodlná manipulace nářadí díky rukojeti s měkkou tlumicí vložkou
- Výkyv pilového listu: Nastavitelný 3úrovňový nebo 4úrovňový předkmit pilového listu
- Při konfiguraci nářadí nejsou potřeba žádné další nástroje; možnost uživatelsky přívětivého ovládání
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s náradím
Bosch GST 750 Professional: Podrobnější informace
Přímočará pila GST 750 Professional umožňuje řezání různých materiálů a dlouhodobou práci bez únavy s vynikajícími výsledky. Rychlé řezání bez námahy díky výkonnému motoru třídy 520 W. Čtyři stupně předkmitu umožňují rychlejší a přesnější práci. Pracovní proces je efektivnější i díky držáku pilových listů SDS, který umožňuje jejich rychlou výměnu. Kolečko nastavení rychlosti umožňuje řezání různých materiálů bez námahy díky optimalizovanému, nastavitelnému výkonu; ergonomická konstrukce rukojeti umožňuje vynikající úchop a dlouhodobější práci s menší námahou. Tato elektrická přímočará pila umožňuje snadné řezání dřeva, kovu a jiných materiálů. Dokáže řezat křivky a oblé řezy stejně snadno jako přímé linie. Je to ideální nářadí pro přesné řezání pro montéry nábytku, tesaře, stavitele konstrukcí, pokladače střech a pro údržbu nemovitostí a zahrad.
Objednávací číslo Bosch
06015B4121
0 601 5B4 121
0.601.5B4.121
EAN
4059952632360
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priamočiare píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952632360 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 75 mm |
| Tvar: | žehlička |
| Menovitý príkon: | 520 W |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 800 – 3.200 min-1 |
| Výška zdvihu: | 20 mm |
| Uhol úkosu (naľavo/napravo), max.: | 45° |
| Hmotnosť: | 2,2 kg |
| Dĺžka: | 264 mm |
| Šírka: | 75 mm |
| Výška: | 213,5 mm |
| Max. hĺbka rezu do hliníka: | 15 mm |
| Max. hĺbka rezu do nelegovanej ocele: | 6 mm |
Univerzální přímočará pila PST 800 PEL od firmy Bosch: s kurzem preciznosti – podél linie řezu s funkcí CutControl
Přímočará pila Easy PST 650 od firmy Bosch: Easy Rider – pro přesné křivky a přímky
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
