Bosch Pracovní stůl GTA 571 Professional
Kód: 0601B22800
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Stabilní a robustní díky odolné celoocelové konstrukci připravené na velké zatížení
- Snadná a bezpečná přeprava se zajišťovacím systémem, který zabraňuje neúmyslnému otevření a chrání prsty
- Maximální stabilita zabraňující převrácení s pevným těžištěm a speciálně navrženými nohami
- Rychlé nastavení a zajištění díky konzole, která se upevní během několika sekund a udrží stolní pilu zajištěnou
Hodí se pro
GTS 70-216 Professional, GTS 18V-70 Professional
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GTA 571 Professional: Podrobnější informace
Stojan na stolní pilu Bosch GTA 571 Professional je stabilní a robustní díky odolné celoocelové konstrukci připravené na velké zatížení. Snadná a bezpečná přeprava se zajišťovacím systémem, který zabraňuje neúmyslnému otevření a chrání prsty. Tento stůl je vyroben s pevným těžištěm a speciálně navrženými nohami, takže se nepřevrátí, což zajišťuje maximální stabilitu. Tento stojan Bosch se rychle a snadno nastavuje pomocí praktické upevňovací konzoly, která beznástrojově zajistí pilu na místě pro spolehlivou funkčnost. S hmotností pouhých 6,3 kg se snadno přenáší a lze jej složit zcela naplocho pro pohodlnou přepravu.
Stojan Bosch GTA 571 Professional je určen pro Bosch GTS 70-216 Professional nebo Bosch GTS 18V-70 Professional a je vhodný pro práci s krokvami a trámy, spojovací práce, instalaci profilů.
Objednací číslo Bosch
0601B22800
0 601 B22 800
0.601.B22.800
EAN
4053423330380
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423330380 |
| Dĺžka stola: | 665 mm |
| Výška stola: | 557 mm |
| Hmotnosť stola, cca: | 6,3 kg |
| Max. nosnosť stola (ručné elektrické náradie + obrobok): | 85 kg |
| Rozmery stola: | 778 x 967 x 557 mm |
Bosch GTA 571 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
