Bosch Pracovní stůl GTA 6000
Kód: 0601B24100
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Jednoduchá přeprava a montáž
Vhodné pro
GTS 10 XC Professional
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GTA 6000 Professional: Podrobnější informace
Podstavec Bosch GTA 6000 Professional doplňuje stolovou pilu Bosch GTS 10 XC Professional. Díky skládacímu designu s uzamykacím zařízením se snadno skladuje, rychle nastavuje a snadno přenáší pro pohodlnou práci na cestách.
Objednací číslo Bosch
0601B24100
0 601 B24 100
0.601.B24.100
EAN
3165140632546
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140632546 |
| Dĺžka stola: | 750 mm |
| Výška stola: | 602 mm |
| Rozmery základného rámu: | 670 x 750 mm |
| Hmotnosť stola, cca: | 12,5 kg |
| Max. nosnosť stola (ručné elektrické náradie + obrobok): | 100 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
