Bosch Pracovní stůl PTA 2400
Kód: 0603B05000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Upínací adaptér, Sady pro upínání strojů, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Práce v ergonomické pracovní výšce
- Silná boční prodloužení pro řezání dlouhých výplní
- Jednoduchý a rychlý transport na jakékoli pracovní místo
- Univerzální upínání vhodné pro pokosové a kapovací pily Bosch PCM a stolní vrtačku Bosch PBD 40
- Výškově přestavitelná nožička pro bezpečné stání
- Podstavec Bosch PTA 2400 umožňuje pracovat flexibilně a pohodlně v ergonomické výšce 820 mm. Domácí kutilové, kteří chtějí řezat dlouhé obrobky jako obklady, navíc ocení robustní boční prodloužení Bosch PTA 2400. Prodloužení umožňují tyto obrobky při opracovávání optimálně umístit. Kromě toho lze podstavec jednoduše a pohodlně přepravovat na příslušné pracoviště. Pracovní stůl má univerzální uchycení pro pokosové a kapovací pily Bosch PCM a stolní vrtačku Bosch PBD 40.
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Stabilita pro pohodlnou práci za chodu s Bosch PTA 2400 – ve správné výšce
Pracovní stůl pro pilu Bosch PTA 2400 nabízí flexibilitu, pevnost a komfort pro různé práce. Nabízí pevné, stabilní uchycení nářadí v ergonomické výšce pro kontrolovanou práci. Jeho silná boční prodloužení poskytují další oporu pro řezání dlouhých výplní. Jednoduché nastavení představuje ideální řešení při práci přímo na místě. Pracovní stůl je kompatibilní se stolní vrtačkou Bosch PBD 40, pokosovými pilami PCM a stolní pilou AdvancedTableCut 52, které lze připojit přímo univerzálním upínáním, které je součástí tohoto pracovního stolu.
Objednací číslo Bosch
0603B05000
0 603 B05 000
0.603.B05.000
EAN
3165140542203
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Transportné a pracovné stoly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140542203 |
| Balení: | karton |
| Dĺžka pracovného stola: | 1.220 mm |
| Dĺžka pracovného stola s predĺžením: | 2.440 mm |
| Výška pracovného stola: | 820 mm |
| Hmotnosť: | 20,4 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
