Bosch Pracovní stůl GTA 60 W
Kód: 0601B12000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Výhody pro uživatele nářadí
- Dvojí přínos: přepravní prostředek a pracovní stůl v jednom
- Snadné sestavení a demontáž jediným pohybem páčky, bez nutnosti demontáže stacionárního nářadí
- Velká gumová kola pro pohodlný transport i na nerovném povrchu na stavbě
- Pracovní stůl je určen k montáži následujících stacionárních pil Bosch (stav 2020.10):
- GTS 10 ( 3 601 L30 2.. )
- GTS 10 J ( 3 601 M30 5.. )
- GTS 10 XC ( 3 601 L30 4.. )
- GTS 635-216 ( 3 601 M42 0.. )
- GTS 18V-216 ( 3 601 M44 0.. )
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GTA 60 W Professional: Podrobnější informace
Ergonomický přepravní a pracovní stůl pro stolní pily Bosch GTA 60 W Professional umožňuje maximální mobilitu na pracovišti. Lze jej použít se všemi stolními pilami Bosch Professional. Jednoduchým zvednutím páky můžete snadno přepínat mezi pracovním a přepravním režimem. Díky integrovaným kolečkům pro rychlou přepravu lze stůl, i když je namontovaná pila, snadno přemístit na jiné místo nebo umístit vertikálně pro uskladnění. Přepravní a pracovní stůl Bosch GTA 60 W lze bleskově složit a rozložit jediným pohybem páky.
Objednací číslo Bosch
0601B12000
0 601 B12 000
0.601.B12.000
EAN
3165140526098
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapovacie a pokosové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140526098 |
| Dĺžka stola: | 1.220 mm |
| Výška stola: | 622 mm |
| Rozmery stola v zloženom stave: | 1220 x 740 x 510 mm |
| Hmotnosť stola, cca: | 24 kg |
| Max. nosnosť stola (ručné elektrické náradie + obrobok): | 180 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
