Bosch Akumulátorová stolní pila GTS 18V-70 Professional, solo
Kód: 0601B44100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Ochranný kryt s adaptérem na odsávání prachu 1619PS3600, 1× kotouč do akumulátorové pily, Standard for Wood, 216 × 30 × 2,0 mm, 24 2608837724, Paralelní doraz 1619PS3599, Profilová kolejnice 1619PS3603, Očkový klíč 1619PS3584, Úhlový doraz, Adaptér odsávací soupravy 1619PS3515, Posuvná tyčka 1619PS3483, Šestihranný klíč 1619PS3582, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoká přenosnost díky akumulátorové svobodě s nejlepší výškou řezání ve své třídě 70 mm
- Zajistí přesné řezání díky systému podélného pravítka s ozubením a pastorkem a přesnému pokosovému měřidlu
- Minimalizace prašnosti díky dvěma přípojkám Click & Clean na odsávání prachu
- Praktické oblasti upínací zóny pro upevnění obrobků na desku stolu
Práce s nářadím
Bosch GTS 18V-70 Professional: Podrobnější informace
Akumulátorová stolní pila Bosch GTS 18V-70 Professional maximalizuje efektivitu řezání díky bezkartáčovému motoru, který dodává výkon odpovídající elektrické stolní pile pro maximální mobilitu. Zajišťuje nejlepší řeznou výšku 70 mm ve své třídě a dělicí kapacitu 635 mm. Tuto maximálně přenosnou pilu lze snadno přepravovat jednou rukou díky jejímu kompaktnímu designu. Minimalizace prašnosti díky dvěma přípojkám Click & Clean na odsávání prachu pro udržení pracoviště vždy v čistotě. Bosch GTS 18V-70 určená pro přesnou práci zajišťuje přesné dělicí řezání díky systému dělicího pravítka s ozubením a pastorkem. Disponuje také ručním ovladačem pro mikronastavení příčných řezů. Nastavitelné pokosové měřidlo zjednodušuje precizní a přesné řezy pod úhlem, zatímco beznástrojové nastavení sklonu od -2° do 47° poskytuje všestrannost pro různé projekty. Tato stolní pila Bosch je navíc vybavena praktickými oblastmi upínací zóny pro upevnění obrobků na desku stolu. A díky drážce v dělicím pravítku můžete namontovat drážkovací desku chránící před zpětnými rázy.
Akumulátorová stolní pila Bosch GTS 18V-70 Professional je určena pro řezání krokví a trámů, spojovací práce, instalaci profilů a pokládku podlah. Tato stolní pila disponuje systémem rychlobrzdy, aretací vřetena pro snadnou a nekomplikovanou výměnu kotouče a technologií plynulého spouštění.
Objednací číslo Bosch
0601B44100
0 601 B44 100
0.601.B44.100
EAN
4053423329865
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423329865 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 70 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr kotouče: | 216 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Nastavenie uhla sklonu: | 47 ° L / -2 ° P |
| Veľkosť stola: | 593 x 494 mm |
| Voľnobežné otáčky: | 5 500 ot/min |
| Rozmery náradia (šírka × dĺžka × výška): | 608 x 593 x 329 mm |
| Hĺbka rezu: | 70 mm |
| Ø otvoru pílového kotúča: | 30 mm |
| Hmotnosť: | 21,2 kg |
| Max. kapacita rezu doprava: | 635 mm |
| Max. kapacita rezu doľava: | 305 mm |
Bosch GTS 18V-70 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
