Bosch Stolní okružní pila GTS 70-216 Professional
Kód: 0601B30600
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Ochranný kryt s adaptérem pro odsávání prachu 1619PS3600, Paralelní doraz 1619PS3599, Profilová lišta 1619PS3603, Očkový klíč 1619PS3584, Úhlový doraz, Adaptér pro odsávací soupravu 1619PS3515, 1× pilový kotouč, Optiline Wood, 216 × 30 × 1,6 mm, 22 2608838410, Posuvná tyčka 1619PS3483, Šestihranný klíč 1619PS3582, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoká přenosnost díky kompaktnímu designu s nejlepší výškou řezu ve své třídě 70 mm
- Zajišťuje přesné řezání díky systému podélného pravítka s ozubeným hřebenem a pastorkem a přesnému úhlovému měřidlu
- Minimalizace prašnosti díky dvěma přípojkám Click & Clean pro odsávání prachu
- Praktické upínací zóny pro upevnění obrobků na desku stolu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GTS 70-216 Professional: Podrobnější informace
Elektrická stolní pila Bosch GTS 70-216 Professional maximalizuje efektivitu řezání díky robustnímu motoru s výkonem 1 850 W, nejlepší řezné výšce ve své třídě 70 mm a dělicí kapacitě 635 mm. Tuto maximálně přenosnou pilu lze snadno přepravovat jednou rukou díky jejímu kompaktnímu designu. Minimalizace prašnosti díky dvěma přípojkám Click & Clean pro odsávání prachu udržuje pracoviště vždy čisté. Bosch GTS 70-216 Professional určená pro přesnou práci zajišťuje přesné dělicí řezy díky systému dělicího pravítka s ozubeným hřebenem a pastorkem. Disponuje také ručním ovladačem pro snadné a přesné mikronastavení. Nastavitelné úhlové měřidlo zjednodušuje přesné řezy pod úhlem, zatímco beznástrojové nastavení sklonu od -2° do 47° poskytuje všestrannost pro různé projekty. Pila je navíc vybavena praktickými upínacími zónami pro upevnění obrobků na desku stolu. A díky drážce v dělicím pravítku můžete namontovat žlábkovou desku chránící před zpětnými rázy.
Okružní stolní pila Bosch GTS 70-216 Professional je určena pro řezání krokví a trámů, spojovací práce, instalaci profilů a pokládku podlah. Tato stolní pila Bosch disponuje systémem rychlobrzdy, aretací vřetena pro snadnou a nekomplikovanou výměnu kotouče a technologií plynulého spouštění.
Objednací číslo Bosch
0601B30600
0 601 B30 600
0.601.B30.600
EAN
4053423330328
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423330328 |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 70 mm |
| Průměr kotouče: | 216 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Menovitý príkon: | 1 850 W |
| Nastavenie uhla sklonu: | 47 ° L / -2 ° P |
| Veľkosť stola: | 593 x 494 mm |
| Voľnobežné otáčky: | 5 500 ot/min |
| Hmotnosť: | 22,3 kg |
| Rozmery náradia (šírka x dĺžka x výška): | 608 x 593 x 329 mm |
| Rezná výška 90°: | 70 mm |
| Rezná výška 45°: | 49 mm |
| Max. kapacita rezu doprava: | 635 mm |
| Max. kapacita rezu doľava: | 305 mm |
Bosch GTS 70-216 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
