Bosch Pracovní stůl GTA 2500 W
Kód: 0601B12100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Držák stroje 2610948622, Balení karton
Výhody pro uživatele nářadí
- Dvojí přínos: přepravní prostředek a pracovní stůl v jednom
- Snadné sestavení a demontáž jediným pohybem páčky, bez nutnosti demontáže stacionárního nářadí
- Velká gumová kola pro pohodlný transport i na nerovném povrchu na stavbě
- Pracovní stůl je určen k montáži následujících stacionárních pil Bosch:
- GCM Professional
- GTM Professional
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GTA 2500 W Professional: Podrobnější informace
Přepravní a pracovní stůl pro kapovací a pokosové pily Bosch GTA 2500 W Professional je kompatibilní s téměř všemi kapovacími a pokosovými pilami na trhu, což z něj činí ideální volbu pro maximální mobilitu a všestrannost na staveništi. Díky praktickým kolečkům pro rychlou přepravu lze stůl i s namontovanou pilou snadno přemístit na jiné místo nebo jej uložit vertikálně. Pro ještě širší škálu aplikací poskytují integrované výsuvné podpěry pevné uchycení velkých obrobků. Přepravní a pracovní stůl Bosch GTA 2500 W lze bleskově složit a rozložit jediným pohybem páky.
Objednací číslo Bosch
0601B12100
0 601 B12 100
0.601.B12.100
EAN
3165140526104
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapovacie a pokosové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140526104 |
| Dĺžka stola bez predĺženia: | 1.044 mm |
| Dĺžka stola s predĺžením: | 2.510 mm |
| Výška stola: | 947 mm |
| Rozmery stola v zloženom stave: | 1220 x 710 x 650 mm |
| Hmotnosť stola, cca: | 32,2 kg |
| Max. nosnosť stola (ručné elektrické náradie + obrobok) bez predĺženia stola – upevňovacej súpravy: | 180 kg |
| Max. nosnosť stola (ručné elektrické náradie + obrobok) s predĺžením stola – upevňovacej súpravy: | 130 kg |
| Max. nosnosť stola (ručné elektrické náradie + obrobok) na každé predĺženie stola: | 25 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
