Bosch Pracovní stůl PWB 600
Kód: 0603B05200
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
4 upínací čelisti, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Mobilní pracovní stůl lze v momentě bez použití nástrojů rozložit a složit
- Robustní pracovní plocha z bambusového dřeva s integrovaným odkládacím prostorem má všestranné využití
- Flexibilními upínacími čelistmi lze bezpečně zafixovat oblé jakož i neskladné obrobky
- Díky inovační hliníkové konstrukci lze pracovní stůl sklopit do plochého tvaru, jeho přeprava je tak jednoduchá a uskladnění prostorově úsporné
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Stabilní výsledky za chodu – přenosné pracoviště Bosch PWB 600, perfektní pro projekty přímo na místě
Rychlé sestavení během sekund, snadné přepravování a skladování šetřící místo dělají z pracovního stolu Bosch PWB 600 ideální mobilní pracoviště. Jeho flexibilní svorky bezpečně upevní k pracovnímu stolu dokonce i „složitě“ svařené obrobky pro dokončení náročných prací s přesností. Zvládne kruhové, hrubé a objemné obrobky díky své robustní konstrukci a odolnému povrchu z bambusového dřeva.
Objednací číslo Bosch
0603B05200
0 603 B05 200
0.603.B05.200
EAN
3165140612272
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Transportné a pracovné stoly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140612272 |
| Balení: | karton |
| Výška pracovného stola: | 834 mm |
| Šírka pracovného stola: | 553 mm |
| Hĺbka pracovného stola: | 680 mm |
| Nosnosť, max.: | 200 kg |
| Hmotnosť: | 11,6 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
