Bosch Pracovní stůl GTA 3800
Kód: 0601B24000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Držák stroje 2610948622, Podložky pod obrobek s válečkem a délkovým dorazem 1609B01850, Klíč na šrouby 1609B01937, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Flexibilní pracovní stůl pro dlouhé obrobky
- Flexibilita 1: individuálně nastavitelné podložky pro obrobek s podélným zarážecím zařízením pro přesnou práci s dlouhými obrobky
- Flexibilita 2: Vhodné pro téměř všechny kapovací a pokosové pily jakož i kombinované pily
- Flexibilita 3: Transport lze zvládnout velmi snadno: nízká hmotnost a ergonomické držadlo na přenášení
- Široké podložky pro materiál s válečky - pro přesnou práci se širokými obrobky
- Dostupné jako příslušenství: válečky pro ještě snadnější transport
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Spolu s příslušným ručním elektrickým nářadím je tento pracovní stůl určen pro zkracování desek a profilového materiálu
- Pracovní stůl je určen k tomu, aby se na něj namontovaly následující stacionární pily Bosch:
- GCM Professional
- GTM Professional
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GTA 3800 Professional: Podrobnější informace
Hliníkový pracovní stůl Bosch pro kapovací a pokosové pily GTA 3800 Professional má extra pevné podpěry. Pro zajištění dlouhých obrobků lze vytáhnout integrované podpěry na obou stranách stolu. Díky lehké hliníkové konstrukci a rychloupínacímu univerzálnímu nosiči nářadí se snadno přepravuje, pohodlně se používá a je kompatibilní s téměř všemi kombinovanými, kapovacími a pokosovými pilami na trhu.
Objednací číslo Bosch
0601B24000
0 601 B24 000
0.601.B24.000
EAN
3165140572224
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapovacie a pokosové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140572224 |
| Dĺžka stola bez predĺženia: | 1.578 mm |
| Dĺžka stola s predĺžením: | 3.877 mm |
| Výška stola: | 824 mm |
| Rozmery stola v zloženom stave: | 1578 x 140 x 190 mm |
| Hmotnosť stola, cca: | 22,4 kg |
| Max. nosnosť stola (ručné elektrické náradie + obrobok) bez predĺženia stola – upevňovacej súpravy: | 250 kg |
| Max. nosnosť stola (ručné elektrické náradie + obrobok) s predĺžením stola – upevňovacej súpravy: | 150 kg |
| Max. nosnosť stola (ručné elektrické náradie + obrobok) na každé predĺženie stola: | 50 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
