Bosch Pracovní stůl GTA 600
Kód: 0601B22001
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Praktická a odolná opora
- Snadná montáž i demontáž bez nářadí během několika sekund
- Možnost složení: rychlejší a jednodušší přeprava a uskladnění
Hodí se pro
GTS 10 J Professional
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GTA 600 Professional: Podrobnější informace
Podstavec Bosch GTA 600 Professional doplňuje stolní pilu GTS 10 J Professional. Díky skládacímu mechanismu se snadno skladuje, rychle se nastavuje a snadno se přenáší pro pohodlnou práci na cestách. Pro maximální pohodlí lze stolní pily sestavit bez nářadí.
Objednací číslo Bosch
0601B22001
0 601 B22 001
0.601.B22.001
EAN
3165140621298
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140621298 |
| Dĺžka stola: | 520 mm |
| Výška stola: | 602 mm |
| Rozmery základného rámu: | 450 x 520 mm |
| Hmotnosť stola, cca: | 6,3 kg |
| Max. nosnosť stola (ručné elektrické náradie + obrobok): | 60 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
