Bosch Pracovní stůl GTA 2600
Kód: 0601B12300
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Neomezená flexibilita – nová koncepce mobility pro stacionární nářadí
- Vhodný pro všechny pokosové pily Bosch
- Výměna nástroje bez použití nářadí pro zajištění snadné přepravy
- Podpěry materiálu lze vytáhnout z obou stran, čímž dosáhnete podpěry s maximální délkou 2 600 mm
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Spolu s příslušným ručním elektrickým nářadím je tento pracovní stůl určen ke zkracování desek a profilového materiálu
- Pracovní stůl je určen k tomu, aby se na něj namontovaly následující stacionární pily Bosch:
- GCM Professional
- GTM Professional
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GTA 2600 Professional: Podrobnější informace
Nastavitelný pracovní stůl pro kapovací a pokosové pily Bosch GTA 2600 Professional má integrované, výsuvné podpěry pro upevnění dlouhých obrobků. Robustní ocelová konstrukce má univerzální nosič nářadí, který je kompatibilní s téměř všemi kapovacími a pokosovými pilami na trhu.
Objednací číslo Bosch
0601B12300
0 601 B12 300
0.601.B12.300
EAN
3165140526128
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapovacie a pokosové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140526128 |
| Dĺžka stola bez predĺženia: | 1.220 mm |
| Dĺžka stola s predĺžením: | 2.620 mm |
| Výška stola: | 820 mm |
| Hmotnosť stola, cca: | 19,6 kg |
| Max. nosnosť stola (ručné elektrické náradie + obrobok) bez predĺženia stola – upevňovacej súpravy: | 160 kg |
| Max. nosnosť stola (ručné elektrické náradie + obrobok) s predĺžením stola – upevňovacej súpravy: | 110 kg |
| Max. nosnosť stola (ručné elektrické náradie + obrobok) na každé predĺženie stola: | 25 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
