Bosch Pracovní stůl GTA 560
Kód: 0601B22700
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Snadná přeprava stolní pily, která nabízí všechny hlavní aplikace
- Stojan s optimalizovanou manipulací díky kompaktní velikosti při skládání, možnosti připojení k pile bez nářadí a výškově nastavitelným nohám
Hodí se pro
GTS 635-216 Professional
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GTA 560 Professional: Podrobnější informace
Podstavec Bosch GTA 560 Professional doplňuje stolní pilu Bosch GTS 635-216 Professional. Díky skládacímu designu se snadno skladuje, rychle se nastavuje a snadno se přenáší pro pohodlnou práci na cestách. Výhodou jsou výškově nastavitelné nohy pro lepší ergonomii a menší námahu při práci.
Objednací číslo Bosch
0601B22700
0 601 B22 700
0.601.B22.700
EAN
3165140956673
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140956673 |
| Dĺžka stola: | 682 mm |
| Výška stola: | 564 mm |
| Rozmery stola v zloženom stave: | 682 x 728 x 564 mm |
| Hmotnosť stola, cca: | 6 kg |
| Max. nosnosť stola (ručné elektrické náradie + obrobok): | 60 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
