Bosch Válcová podpora PTA 1000
Kód: 0603B05100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Absolutní flexibilita: válečková a kuličková podpora se dají individuálně nastavit
- Jednoduchá a pohodlná obsluha
- Odolná a stabilní konstrukce
- Jednoduchý a rychlý transport na jakékoli pracovní místo
- Výšková přestavitelnost pro bezpečné stání
- Univerzální upínání na všechny obrobky
- S válečkovým stojanem Bosch PTA 1000 má domácí kutil k dispozici absolutně flexibilní výrobek. Uživatel může podle dané úlohy použít válečkovou nebo kuličkovou podporu. Užitečné je to především při řezání dlouhých obrobků. Další výhodou válečkové podpory Bosch PTA 1000 je jednoduchá a komfortní obsluha. Pracovní stůl lze několika pohyby ruky sestavit a optimálně přizpůsobit příslušnému použití. Díky robustní a stabilní konstrukci je podpora Bosch PTA 1000 dimenzována i na těžké obrobky
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Sněte ve velkém – zažijte flexibilitu s Bosch PTA 1000, dokonce v projektech s velkými obrobky
Pracovní stůl Bosch PTA 1000 nabízí flexibilitu pro každou práci, zejména pro projekty s velkými obrobky. Jeho válečková podpora usnadňuje posouvání materiálu dopředu k nářadí a v opačném směru od nářadí, při podélném řezání, zatímco kuličková podpora umožňuje natáčet obrobek na ideální úhel řezu. Výšku stolu lze nastavovat mezi 700 mm a 1 150 mm, což zvyšuje univerzálnost práce. Úspora místa při skladování díky skládací konstrukci pracovního stolu, která umožňuje jeho přenášení.
Objednací číslo Bosch
0603B05100
0 603 B05 100
0.603.B05.100
EAN
3165140575775
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Transportné a pracovné stoly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140575775 |
| Balení: | karton |
| Výška naloženia: | 700 – 1.150 mm |
| Nosnosť, max.: | 100 kg |
| Hmotnosť: | 6,2 kg |
Valčeková podložka PTA 1000
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
