Bosch Pila na pěnové materiály GSG 300
Kód: 0601575103
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Pilové listy a vedení pilových listů NEJSOU součástí dodávky, Základní deska (namontovaná) 2608000908, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Pro velmi přesné řezání pěnových plastů, molitanu, pěnové gumy, gumovláken a podobných materiálů
- Nekonfliktní chod bez vibrací díky protiběžným pilovým listům
- Precizní práce díky přesnému vedení pilových listů
- Pohodlná manipulace i při používání leváky
- Rozsáhlý sortiment pilových listů pro každé použití
- Pilové listy a vodítka dostupné jako příslušenství
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSG 300 Professional: Podrobnější informace
Bosch Pěnová pila GSG 300 Professional je speciální řešení pro zakřivené a rovné řezy do měkkých materiálů. Vedení pilového listu je velmi přesné a přináší přesné výsledky při řezání. Nízké vibrace a tichý chod pily zajišťují mimořádné pohodlí. Nabízí také vysokou řeznou kapacitu až 300 mm, díky čemuž je ideální pro práci s hrubými materiály. Tato pila je určena pro řezání pěny, gumovláken, vláknité izolace a podobných materiálů.
Objednací číslo Bosch
0601575103
0 601 575 103
0.601.575.103
EAN
3165140253031
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Píly na penové materiály |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140253031 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 350 W |
| Výkon: | 185 W |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 3.200 min-1 |
| Počet zdvihov pri zaťažení: | 2.100 min-1 |
| Zdvih: | 10 mm |
| Max. hĺbka rezu do penových hmôt: | 300 mm |
| Hmotnosť: | 1,6 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
